Zaloguj się, aby obserwować  
boloo

Witam pomocy john deere 975 zapychajace sie wytrzasacze

Polecane posty

boloo    0

Witam koledzy mam problem z tym ze w john deere 975 zapychaja mi sie dwa wytrzasacze krajne . i własnie nie wiem co mam zle ustwaiaone albo co moz ebyc przyczyna tego bo juz zniwa i nadal to samo :( co wytrzyszcze to sie zapychaja i pytanie czy moze to jest wiatr za duzy czy zly kąt wianaia ? oraz pytanie czy otwierajac dekielkolo silnika do wytrzasaczy to jest oska z takimi pretami popychajacymi czy jest to potrzebne . czy mozna to zdemontowac koledzy pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik975    0

czesc ja tez mam 975 i od 10 lat zdemontowalem te prety i jest ok i zdiolem tez pasek napedowy z lewej strony.

sprawdz grzwbienie na wytrzasaczach czy niepogiete.i pasek napedowy wytrzasaczy.musi byc mocno napiety.wrazie czego to dzwon696943839

 

jeszcze jedno jak skonczysz kosic nie ujmuj gazu tylko wytrzep maszyne co najmniej te 40 sekund bo przez to tez sie

moze zapychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

wystarczy zamontować na spodzie wytrząsacza kabel jaki metrowy i on swoje zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

no ok wiesz jak jednak naciognołem ten pasek bo okazlo sie ze byl leeko luzny zobaczymy teraz jak bd kosil bo powiem ci ze jaj juz go mam 6 lat i byl spokuj ale moz eto przez ten pasek jak cos nie bede wiedzial bd dzwonil do cb dzieki pozrawiam i zycze spokojnych i udanych zbiorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
wystarczy zamontować na spodzie wytrząsacza kabel jaki metrowy i on swoje zrobi

moglbys dokladniej wyjasnic

na spodzei od wewnatrz czy na zewnatrz?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

na wytrząsaczu mogły się wyprostowac blaszki-powinne być wygięte do tyłu ,miałem to w ihc i zapychałem słomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj