Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km?

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2008 - 13:38

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? Ja mam przymierzam się do wymiany kultywatora ścierniskowego 3m na KOS'a 3,7m z bezpiecznikami. Mam DF 120 koni i zastanawiam czy nie będzie miał za ciężko, może ktoś ma taki agregat i ma ciągnik o podobnej mocy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? Dzisiaj, 05:03
  •  

#42 Share bobik85

bobik85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 01 luty 2009 - 22:27

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? mam KOSA 3,7S z siewnikiem do poplonu
ciągnie go CASE CVX 140KM do10 km/h przy maks. głebokości {ok. 15cm}w trybie EKO{1400 obr/min}.Mógłby i szybciej ale na piaskach rozpyla glebe i poplon jest marny :angry: .

#43 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 01 luty 2009 - 22:44

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? ja mam df 130 i agregat konskidle delta 3m git zestaw

#44 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 03 luty 2009 - 22:05

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? df agrotron 6.45 +lemken smaragd 9 szerokość 3 metry i podwójne wały z tyłu na wiosne sprawdze dopiero jak sie sprawuje ;)

#45 Share Marcinl

Marcinl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 luty 2009 - 11:44

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? A Ja prponuje maszyne która ma dużo szersze zastsowanie Szweckiej firmy Vaderstad jes to agregat podorywkowy jak i orny coś takiego jak pług tylko w poprzek szerokość regulowana chydraulicznie 2,70-3m można robic podorywke np. na 10cm jak i orke na głebokość ponad 30cm głebokość regulowana na 4kołach piękna sprawa z tyłu jest jakby taka włuka rozbrylajaca i równająca dociskana chydraulicznie idelna maszyna na ok 150KM i wiecej

#46 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2009 - 11:56

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? yyy o cultusa ci chodzi?? "cos takiego jak plug tylko w poprzek" :) :) , nie wiem jak to sobie wyobrazic.
taki agregat jak cultus jest dobry i bardziej uniwersalny, ale tylko w przypadku uprawy bezorkowej, jesli ktos i tak ma zamiar orac to nie polecam, bo podorywka nie zostanie tak dobre wykonana jak zwyklym agregatem podorywkowym o szerokich lapach czy tez kompaktowa brona talerzowa
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share Marcinl

Marcinl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 luty 2009 - 14:30

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? Nie to jest inna maszyna widze teraz ma taka facet do sprzedania na allegro tylko 2m Ja mam 3m zdjecia zrobie w tym tyg i zamieszcze na forum http://www.otomoto.p...how&id=C7823168

#48 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2009 - 14:34

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? powiem szczerze, ze nie widzialem nigdy takiej maszyny.
moglbys przedstawic jej wady i zalety, napisac czym w pracy sie rozni od konwencjonalnego pluga, posiadasz moze linka albo fote gdzie bylaby pokazane praca tej maszyny??

EDIT

dopiero teraz link w ogloszeniu zobaczylem :)
w sumie niczym sie nie rozni od zwyklej podorywki robionej plugiem, a o tym juz bylo sporo w innym temacie :)
sprawa o tyle ciekawa, ze nie jezdzi sie w brudzie, ciekawe jak na wiekszej glebokosci wychodza te odwrotne skiby, czy nie ma dziury.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#49 Share Marcinl

Marcinl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 luty 2009 - 15:41

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? to jest tak przemyślane ze dziury nie robi nawet przy większej głębokości a jeździ sie jak np. agregatem jedno przy drugim. Zastosowanie takie jak pługa tylko inne rozwiazanie bardziej przemyślane i leprze bo to jest maszyna która ma 3m długości lepiej z tym jechać i manewrować ciężar lepiej rozłożony a pług to musiałby mieć z 7 korpusów i jaką długość.
W Szwecji bardzo popularna maszyna.
Pisze to co widziałem na polu i co mówił właściciel od którego kupiłem Ja u siebie nie robiłem jeszcze i chyba nie będę bo miał być większy ciągnik a wyszło jak wyszło więc znajdzie innego właściciela chyba .
jedyna filmik jaki znalazłem w sieci

#50 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 18 luty 2009 - 14:31

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? Proponuje SKOTARKA 3m lub 3,9

#51 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 09:13

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? ja bym ci proponował unie kosa na 9 łap, myślę że byłby idealy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 09:37

Jaki agregat podorywkowy do ciągnika o mocy 158km? po co odgrzewasz kotleta?

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie masz zadnych pytan dotyczacych tematu, to go nie odkopuj.