Zaloguj się, aby obserwować  
dyczkowski

Claas Variant 350

Polecane posty

bayer    16

były u Korbanków w Bednarach,bardzo mi się podobały mam zamówionego ale 360 RC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

masz jakies foto, albo jakies dane zwiazane z nim??Ja tez brałbym na rotorze, no i powiedz ile cię ta prasa wyniesie??Jeśli będziesz miał czas odezwij sie do mnie na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
były u Korbanków w Bednarach,bardzo mi się podobały mam zamówionego ale 360 RC

no i dobrze zrobiłeś bo variant 350/370 nie może mieć noży,tylko sam rotor

 

ciekawe czy Korbanki mają jeszcze varianty 280,orientuje się ktoś??


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

prasa będzie mnie kosztowała 31 tyś. euro brutto,ale mam tam kilka dodatkowych opcji. na niemieckiej stronie claasa jest film o tej prasie. a te 350 nie podobają mi się z wyglądu,ta moja będzie miała ładne nowoczesne kształty,a te dwie nowe są w kanciatej obudowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ale jak mozesz to napisz do mnie na gg, albo podaj mi swój numer ;)

 

Czy ktos na AF posiada Varianta z serii 360/380 ???? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
@dzyczkowski czego akurat się czepiłeś claasa ??

 

Nowa, bardzo wydajna konstrukcja i w miare normalnej cenie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

A np Vicon / DF nie będą droższe a sprzęt konkretny ja bym pomyślał też nad Gallignani cene ma OK i konstrukcja też nie kiepska , sąsiad kupił uzywaną pasową stałokomorową i naprawde ładnie zbija z 360 (potrafi zaduśić ją a bele są 100cm szerokie <_< ) , ciekwie jest pomyślana

 

Przyznam że też miałem cheć na takiego claasa na prow ale narazie dałem sobie spokój ok 80 tys netto wychodziła z siatką bez sznurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

dla mnie zaspiewali ze sznurkiem i siatka, kółka wachliwe, odrzutnik i Claas Medium Terminal 85 tysi netto.Więc chyba cena nie jest za bardzo wygórowana, w porównaniu do Welgera na przykład <_< No i musi to byc wieksza prasa, a nie do 60 konnego ciagniczka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

W wierzchowiskach pytałeś ??

 

Niedaleko mnie kupili claasa z mps prasują MF 4255 i nic nadzwyczajnego ja prasując 360 z 44S miałem twardsze bele w słomie a teraz jak prasuje MF

 

Widać że 95 kM to mało do mps

 

Nie starszyli cię że Zetor z variantem będzie miał co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Facen mówił, że będzie na styk ale pasuje do niej, ale opczywiście bedzie bez nowy.Dla mnie ten MPS sie bartdzo nie podoba, wole jednak zmiennokomorowa-lepiej dobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
A np Vicon / DF nie będą droższe a sprzęt konkretny ja bym pomyślał też nad Gallignani cene ma OK i konstrukcja też nie kiepska , sąsiad kupił uzywaną pasową stałokomorową i naprawde ładnie zbija z 360 (potrafi zaduśić ją a bele są 100cm szerokie ;) ) , ciekwie jest pomyślana

 

Przyznam że też miałem cheć na takiego claasa na prow ale narazie dałem sobie spokój ok 80 tys netto wychodziła z siatką bez sznurka

 

znajomy jest dilerem,współpracował z Galignani przez 3 miesiące i nie chce już tych pras widzieć na oczy takie są beznadziejne,ja też biore claasa i uważam że dodrze robie mimo że więcej kosztuje niż inne,ale żadna inna prasa nie zbije tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
znajomy jest dilerem,współpracował z Galignani przez 3 miesiące i nie chce już tych pras widzieć na oczy takie są beznadziejne,ja też biore claasa i uważam że dodrze robie mimo że więcej kosztuje niż inne,ale żadna inna prasa nie zbije tak jak ona.

No ale chyba jeszcze Welger od Claasa jest troszke drozszy...... Tak wogóle ma ktos cennik pras z tej półki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Z tym że " żadna inna prasa nie zbije tak jak ona. " to nie można mówic że tylko claas i nic więcej napewno Vicon/DF , Welger , Krone gorzej nie zbiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
Z tym że " żadna inna prasa nie zbije tak jak ona. " to nie można mówic że tylko claas i nic więcej napewno Vicon/DF , Welger , Krone gorzej nie zbiją

 

ja uważam że nic nie dorówna claasowi(i to jest moje zdanie) Ty możesz mieć inne,ale latem zrobie zdjęcia i wtedy wszystko się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
ja uważam że nic nie dorówna claasowi(i to jest moje zdanie) Ty możesz mieć inne,ale latem zrobie zdjęcia i wtedy wszystko się okaże ;)

 

Akiedy ci przywiozał juz go?? I co ci mówili o ciagniku do niej, tzn. o zetorku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

przywiozą mi ją pod koniec marca,a o zetorze mówili że nie da rady bo wspomniałem coś o 150 konnym ciągniku i próbowali wcisnąć mi ciągnik ale ja zamówiłem JD ;),ale i tak zetor bądzie z nią jeździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Kawałek ode mnie gościu miał prasę Vicon 1901 R z rotorem i ciągał ją Pronarem 82SA (robił bele 1,85m ), więc Zetor spokojnie da radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
przywiozą mi ją pod koniec marca,a o zetorze mówili że nie da rady bo wspomniałem coś o 150 konnym ciągniku i próbowali wcisnąć mi ciągnik ale ja zamówiłem JD ;),ale i tak zetor bądzie z nią jeździł

 

Aloe ty z nozami bierzesz?? Bo ja biore bez, wiec o moc chyba nie mam sie co martwic, nawet jak zamierzam troszki wiecej jak 15km/h ganiac nim ;) A co jeszcze domawiałeś?? Jaki w standardzie jest komputerek w 360 zwykłej Claas Medium Terminal tak?? Bo w tych z Heavy Duty to jest Communicator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem sobie 350rc to jest odpowiednik 255 rc tylko że z terminalem. widziałem ja w pracy bo dostałem zaproszenie od korbanków i powiem że wydajnośc ma bardzo dobra bo gościu pocinał z nią ok 20 km na godz i mi wcale nie przeszkadzaja te kańciate kształty:)


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
ja zamówiłem sobie 350rc to jest odpowiednik 255 rc tylko że z terminalem. widziałem ja w pracy bo dostałem zaproszenie od korbanków i powiem że wydajnośc ma bardzo dobra bo gościu pocinał z nią ok 20 km na godz i mi wcale nie przeszkadzaja te kańciate kształty:)

A jaki materiał z taka predkościał robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj