Farmer11

Jakim ciagnikiem smigacie ze swoja prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LukaszRol    0

Mi jeden gościu robił bele Ursusem C 360 i wychodziły ok, niechce cie mylić bo niepamiętam jaka to była simpa ale 360 robił bez niczego. Raz na YT widziałem ciapka w simpie ale to katowanie tej 30-tki.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja pozyczam NH (nie wiem jaki model) z 2004 roku i podpinam do niej JD 3140.Bardzo dobrze zbija i sie nie meczy przy tym.Jedna bela wazy ok 800 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Presa Clas Variant 280 2006 rok ciągnik MF 6290 2002r wystarczył by 110 KM nio ale jest 135 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

Ja prasuje C-360 i ciagam Krone kr 125 nierobi sobie z nia zadnego problemu i bele ladne wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

MTZ-82TS + New Holland 841, praca przyjemna i szybka :) ciągnik raczej nie czuje prasy :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

fiatagri hesston 5650 + c 385 zgrany zestaw a jak trzeba bedzie to i 360 bedzie latała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokamil    0

prasa claas rolland 44s i ciaga ją traktor 80 KM z przednim napędem. Ciagnik prawie nie czuje tej prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyD    3

Prasa WARFAMA + Zetor 7340 (78KM), mieszkam w średnio pagórkowatych terenach i czasami przydałoby się te parę koni więcej:) ale jak pomyślę o tym ile paliwo kosztuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

ja od tego roku ciagam prase Sipma Z279/2 Nwe Hollandem TD90D. Ale w tamtym roku i kilka lat wczesniej zwijałem Ursusem 3512 (47KM). Ursusem było czasami ciężko zwłaszcza w końcowej fazie owijania sznurkiem byyło czuć że brakuje mu "pary" ale TD radzi sobie znakomicie


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr26    7

Ja ciągam Deutza -Fahra 2.30 ursusem 3512 i powiem że daje radę chociaż w sianie pod koniec zwijania mogło być być parę koni więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucek3    0

ja posiadam prase claas rollandt 46 i ciągne ją ursusem 912. radzi sobie niezle, ale gdy dobije mocno balota to potrafi tesz zejść z obrotów.


John Deere 6300 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras    1

C-360 do Sipmy Z-569/1 będzie na styk,ciągałem ją jeden sezon C-360-3p i miał trochę ciężko. Później był Zetor 7211 i 7711-bez problemu.

Obecnie Fendt 311 LSA +Claas Rollant 250RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecho7245    0

U mnie zetor 7245 śmiga z deutz-fahrem 2.30gp i moge powiedzieć ze to zgrany zestaw choć robiłem troche c-360 trzeba bylo wolniej jedżdzić i komfort uuuuuu :);):) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

a ja teraz c 360 fiatagri hesston 5650 c360 miała latac 385 ale marnacja paliwa kiedy 360 chodzi i nie ma wogóle ciezko a belki zbite fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj