Zaloguj się, aby obserwować  
norek007

Co zrobić żeby mieć dobre światła?

Polecane posty

norek007    0

Witam!

Mam kilka pytań do was, a mianowicie:

Co zrobić żeby mieć dobre światła w Ursusie 1224 24v?

Od czego to zależy jakie są światła?

Bo ma już kilka halogenów i chce jeszcze kogut zamontować, a gdy włączę wszystkie halogeny i światła do tego radio jest duże zmniejszenie ich świecenia. Co mam zrobić? Jest na to jakiś sposób? Wymienić może szczotki w alternatorze ?

 

Z góry dziękuje wszystkim tym komentującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję najpierw przeczytać ten temat: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/35183-ogolne-porady-dotyczace-instalacji-elektrycznych/ Następnie zgodnie z zawartymi w nim sugestiami obliczyć pobór prądu przez odbiorniki. Później obliczyć niezbędne przekroje przewodów zasilających poszczególne odbiorniki i następnie dobrać alternator o odpowiedniej mocy uwzględniając dodatkowe 20A do ładowania akumulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Tak jak napisał @elektrotechnik

 

A na szybko to:

Od czego to zależy jakie są światła?

-wydajność alternatora

-przekroje przewodów

-jakość połączeń

-sposób podłączenia odbiorników dużej mocy

Co zrobić żeby mieć dobre światła w Ursusie 1224 24v?

-dbać o czystość lamp i odblasków

-sprawdzić i przeczyścić wszystkie połączania

-do odbiorników typu żarówki H3, H4 stosować przekaźniki

-nie wierzyć w to co podają producenci o obciążalności małych Chińskich przełączników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Heniekii
      Witam
       
      Jakie macie sposoby zeby z tego polaczenie nie leciala nawet kapka oleju?Mowa o pompie w ursusie 1204
       
      Ja stosowalem podkladke miedzina 27 ale puszczala tak samo podkladka metalowo gumowa tez 27.
      Zastosowalem tez podkladke aluminiowa 26 i leciutko podpilowalem ja pilniczkiem zeby ciasno siedziala i bylo dobrze ale przez chwile bo jest po prostu za mieka a teraz zalozylem podkladke miedzina 26 i tez ja podpilowalem zeby ciasno siedziala oraz wkrecilem krociec do pompy na jakis specjalny klej ktory ma uszczelnic polaczenie na gwincie ale przekonam sie o tym dopiero jak na rozsiewacz zaladuje 2t nawozu
       
      rozmawialem z wieloma osobami i to jest bolaczka zeby tak usczelnic pompe z króćcem aby nie bylo przecieku
       
      sorki za blad w temacie mialo byc króćcem
    • Przez Amigos27
      Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 
    • Przez nodenode
      Natrafiłem w necie na taki film, Lehmann agrotechnika kosi kukurydze na Łotwie. Kosi rzekomo tysiące hektarów. Gospodarstwo z ponad tysiącem hektarów kukurydzy na kiszonkę to raczej rzadkość ale jak ktoś ma setki hektarów kukurydzy to nie opłaca się mieć własnego sprzętu? Jaki waszym zdaniem jest próg opłacalności aby mieć własną sieczkarnie? A może Lehmann agrotechnika daj jakieś duże upusty dla klienta np: 500ha kukurydzy? W mojej okolicy jak kosiła sieczkarnia na biogaz to w ramach wygranego przetargu kosili kukurydze za 100PLN mniej niż cena rynkowa za jeden hektar.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj