Aru

Drgające lusterka

Polecane posty

Aru    0

Witam

Podczas jazdy po polu czy też drodze drgają lusterka, nie jestem w stanie nic zobaczyć za maszyną. Mam pewność że drgania są wywołane pracą silnika. Jak można ustabilizować jakoś te lusterka, proszę o rady i wskazówki.

Dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Drgają bo pewnie zrobione są z pręta ,zamień je na rurkę lub proil do tego jakieś zastrzały i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aru    0

Dla ścisłości powiem że lusterka są oryginalne i uchwyty są zrobione z rurki, dlatego nie wiem czemu wszystko sie trzęsie

 

Całość wygląda tak jak na zdj.

4564646.bmp

Edytowano przez Aru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1996    0

Tak jak kolega wyżej. Mi pomogło włożenie pomiędzy ramkę a uchwyt kawałka wyciętej gumy ( tylko nie pamiętam z czego ale guma to guma :D ). I teraz wstrząsy dochodzą tylko do uchwytu. Nie wiem czy tobie to pomoże ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      witam chciał bym założyć lusterka do c330 jest bez kabiny gdy jadę z przyczepą załadowaną to nie widzę czy coś jedzie za mną czy nie, Może macie jakieś pomysły na zamontowanie lusterka w 330 ? <_<
    • Przez alan1604
      Cześć, ma ktoś możę założne u siebie w bizonie jakieś większe lusterka, bo ja mam 2 duże od stara tylko nie wiem co zrobić by ich nie poczaskać bo często jeździ się po terenach z dużą ilością drzew.
    • Przez smokus1234
      Witam, czy macie sprawdzone lusterka (producent) dobrej jakości?
       Szukam lusterek zewnętrznych do Zetora Forterry, mam założone oryginalne które są słabej jakości, źle w nich widać zniekształcają obraz.
      Dodam że w New Holland T4 mam również oryginalne i w nich widoczność jest wzorowa. Polećcie producenta który robi dobre lusterka.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj