Skocz do zawartości

Zdjęcie

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

2299 odpowiedzi na ten temat

#1701 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 18 czerwiec 2015 - 21:03

Znając możliwości osób ,które zawiadują tymi programami i pieniędzmi możemy czekać i czekać i się nie doczekać .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone] Dzisiaj, 03:51
  •  

#1702 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 08:06

Czekać trzeba bo z tego powodu że 2016 Styczeń mają być jasne przepisy do sprzedaży bezpośredniej przetworzonych produktów jakie zasady jakie wymogi miało być tylko na otwartej przestrzeni ale był bunt sam pisałem do ministerstwa że po wino by pod dachem skoro zadaszyli wiele targowisk. Program RMG bez tych ustaleń nie ruszy i przesunięty na 2016, żeby zapoznać się z krajowymi przepisami przyjdzie poczekać zapewne do września lub nawet później...

#1703 Share tomek105

tomek105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 12:01

Ciekawe czy prawdopodobe zmiany w ministerstwie za 4 miesiące też będą miały wpływ na dodatkowe opóźnienia w wprowadzeniu RMG ?? Bo raczej "nasz ulubiony" minister Sawicki idzie w odstawkę tak jak watachy dyrektorów i kierowników we wszystkich Agencjach.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1704 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 czerwiec 2015 - 12:27

Na szczęście już kończy się kadencja przy korytkach .

I love salsa

#1705 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 12:46

Czas najwyższy.

#1706 Share grzesiek88

grzesiek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko dookoła tego tematu:)

Napisany 21 czerwiec 2015 - 10:14

co z tego... zmienią się ryjki kolesie się zamienią miejscami i dalej będą kraj rozkradać ale faktycznie już niedługo bo niedługo bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie już nic w korytku :D  a co do RMG to pic na wodę będzie, jak wprowadzą tą sprzedaż bezpośrednią to z 1ha kartofla nam wyliczą kokosy a kasę zgarną taryfiarze co mają 2 ha ugoru wyłącznie na potrzeby krusu. nie ma co sie napalać bo czasy będą coraz cięższe

#1707 Share mrjacoobek

mrjacoobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo przede wszystkim :)

Napisany 22 czerwiec 2015 - 08:21

W programie Tydzień Sawicki powiedział że restrukturyzacja ruszy w 3 kwartale roku...

#1708 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 08:22

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone] miało być w 2, już kręci
ursus c 360 moc i potega...

#1709 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 09:02

Sawicki wodę leje ,tak było i jest ,ale już nie będzie ,bo poleci na r..ek ;) .Kto morze ,to poczeka na RMG .Moi rodzice czekają na zmiany tych przepisów emerytalnych może tu zyskają ,bo pracowali sporo lat w państwowej pracy i ładnie zus im naliczył emerytury ,a łącznie z krusem ,to już coś by było ;)

I love salsa

#1710 Share Adas164

Adas164

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 10:48

Ja byłem w ARIMR i powiedzieli mi ze programy ruszą w lipcu lub sierpniu,zapewniali mnie na 100 % ale mu powiedziałem ze chyba przyszłego roku to powiedział mi ze i tak może być :D

normalnie chyba szybciej się wygra w totolotka jak ten program ruszy w miarę szybko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1711 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 13:18

RafaK.. " pracowali sporo lat w państwowej pracy i ładnie zus im naliczył emerytury ,a łącznie z krusem ,to już coś by było" 

​mógłbyś to rozwinąć Co to znaczy w/g Ciebie łącznie z krusem

#1712 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 14:29

Sawicki wodę leje ,tak było i jest ,ale już nie będzie ,bo poleci na r..ek ;) .Kto morze ,to poczeka na RMG .Moi rodzice czekają na zmiany tych przepisów emerytalnych może tu zyskają ,bo pracowali sporo lat w państwowej pracy i ładnie zus im naliczył emerytury ,a łącznie z krusem ,to już coś by było ;)

możesz rozwinać tą zmianę przepisów bo jak mój ojciec przechodził na emerytutę to mu powiedzieli że tylko z Krusu moga mu naliczyć a z zusu nic mimo że z zusu miał 15lat pracy 

ZETOR TEAM

#1713 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 14:38

koledzy wszystko zależy od tego w jakich latach wasi rodzice się urodzili .Moi się łapią na ten przedział oby dwoje i dostaną z zusu i z krusu emerytury mają policzone .Byłem z nimi w zusie i mają wszystko wyliczone ile dostaną to samo w krusie .Nawet babka nalegała ,że mają składać dokumenty ,bo od 15 czerwca im się należy emerytura .Jak w zusie twierdzą ,że waszym rodzicom się nie należy to zapewne na ten przedział wiekowy się nie łapią .Ja bym to sprawdził dokładnie .

Edytowany przez RafaKdziela, 22 czerwiec 2015 - 14:39.

I love salsa

#1714 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 15:12

Są różne zapisy różne ustalenia ale jak to powiadają w każdej bajce jest troszkę prawdy nie pokoi mnie ten jeden wpis UNIA CHCE  by to byli do 10 ha gospodarstwa do programu RMG a nasi się do tego dostosują zapewne w 100 % to by oznaczało niezłą selekcję.   podam link                                                                                                                                                                                                 http://biznes.interi...wa,2058415,4199

#1715 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 20:06

Co ty wypisujesz bzdety Przeciez tam wyrażnie jest napisane ze od 10 ha

:"Oznacza to obowiązek uzyskania rocznego przychodu wynoszącego minimum 10 tysięcy euro. W praktyce dotyczy to obszarów o powierzchni co najmniej 10 hektarów. Wsparcie ma wynieść 60 tysięcy złotych."

#1716 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 20:38

Wiem co piszę i umiem czytać między wierszami i wiem że gospodarstwa tak 6 do 10 mają naj większe szanse na 60 tyś z programu RMG bo posiadają większe możliwości niż te 3 ha bez obrazy kogokolwiek tylko żeby jak podstawiał na kalkulatorze to  nie podstawi z 3 ha bo za mało... Nie jeden powie że coś wymyśli nic nie wymyśli nisko towarówka była lipa skrytykowana teraz producenci  zrzeszeni jabłek  mają problemy. podam link                                                                                                 http://biznes.onet.p...e-owocow/whv1bt                                                                          tak samo sady ekologiczne maj problemy , Co do przetwórstwa to też na małego wielka lipa bo nie spełni tych wymogów, jak podadzą krajowe wytyczne nie będą takie łaskawe... Dodam że Niemcy robią przegotowania do Afrykańskiego pomoru świń jeśli tam się pojawi to u nas nikt nie będzie hodował świń...

#1717 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisany 22 czerwiec 2015 - 21:21

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone] debrzyna kolego jesteś w wielkim błędzie .Chciałem się zapytać co piłeś w ten weekend ,ale odpuszczam sobie .Natomiast sprawdź sobie na forum limit wynosi max 10 tyś euro ,a nie jak piszesz minimum .

I love salsa

#1718 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 11:49

Przecież to jest cytat z podanego przez galan99 artykułu a nie moja myśl i oznacza obowiązek uzyskania a nie startu

#1719 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 17:44

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone] http://prusy29.pl/ja...ch-gospodarstw/
ursus c 360 moc i potega...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1720 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 czerwiec 2015 - 06:41

Już za dni kilka Lipiec rozliczenie starych przedłużone do Września w Październik wybory zanim powstanie rząd i jakiś nowy Sawicki? Minister, ;)  Grudzień święta wolne Styczeń może  coś się dowiemy ... :lol: