Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik276

[kapusta] Śmietka w korzeniu kapusty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik276    4

Jak pozbyć się śmietki, która jest już w korzeniu kapusty białej?

Jutro wstawie zdjęcie jej korzenia.

Chciałbym, abyście szybko odpisali.

Edytowano przez dogberry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

a to wczesna czy późna??

 

Bi 58 i podlewać, jedynie to zostało, też miałem problem i troche ją przytrułem, a teraz już zbieram :)

 

poza tym temat o kapuście jest i tam czytaj, i nie zaśmiecaj forum.


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik276    4

@piotr2691

Dzięki za podpowiedź, ja mam późną kapustę, a już zaczyna atakować. Na niektórych korzeniach jest ich po 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam, kto z was uprawia kapuste?? u nas jest na sprzedaż na lato, na kiszenie bieżące, później kiszenie dołów i przechowanie. kapusta biała, włoska, pekińska, czerwona. a do tego jest jeszcze marchew, ziemniaki, buraki, seler i pietruszka, no i oczywiście zboża na poplon. Jak u was w tym roku z pietruszką?? bo u nas i na naszych terenach bardzo cienko....
    • Przez przemek121088
      Jaka jest u was cena kapusty w waszym regionie.
    • Przez stopka
      Witam.
      Czy ktoś używa innych nawozów niż np hydrocomplex przed posadzeniem rozsady kapusty?
    • Przez karolek1482
      Witam. Czym Wy owijacie kapustę pekińską przeznaczoną na sprzedaż w kartony(musi być mocno zwinięta) ponieważ czasami gdy nie jest zbita dobrze cięzko ułożyć żeby kg były. I zwracam się z pytaniem jakich w owijarek używacie i gdzie można takie kupić? Widziałem gdzieś takie ładne metalowe ale nigdze w internecie nie mogę ich znaleść a sam używam zrobionej w domowym warsztacie troche mało wygodna.
       
    • Przez agrofoto
      Śmietka ćwiklanka - Osobnik dorosły jest szarą lub szarozieloną muchówką około 7 mm długości. Jaja do 1 mm długości, mają wrzecionowaty kształt, są białe i posiadają charakterystyczną siateczkowatą powierzchnią. Składane są w złożach, po kilka sztuk, na spodniej stronie liści. Larwa jest beznoga, kremowej barwy i dorasta do około 8 mm długości. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj