Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy siadła pompa?

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 21:21

czy siadła pompa? ona mi czasami wyła jakos dziwnie i od czasu do czasu mi sie zapalala kontrolka od niskiego cisnienia i wtedy juz nie mialem pół biegów, napędu nie moglem włączyc, wałka. ale reszta chodzila elegancko. no i tu nagle takie cos. dodam jeszcze ze jak dam mu na obroty to cos tam zaczyna rewers migac i ogolnie kontrolki wariują troche. jak ten ciagnik mi sie zatrzymal na amen to tak bylo cos glosno slychac jak wyje czy zgrzyta. ale nie moglem jakos tego zlokalizowac. i teraz to ustalo ale nadal nic nie ma. w dalszym ciagu czekam na mechaników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy siadła pompa? Dzisiaj, 10:49
  •  

#22 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 05:24

czy siadła pompa? a więc panowie wszystko jasne... mechanicy wyciagneli pompe i jest juz bardzo podjechana tzn bardzo lekko sie kręci i praktycznie palcem mozna zatkac otwór i gdy kreci sie kolem to ona nie daje cisnienia tylko przepuszcza. mialem nadzieje ze to jest tylko to a tu sie okazalo ze koles kazal mi ruszyc rozrusznikiem ale tylko tak zeby nie odpalil silnik i wogole nie kreci sie wal co napedza tą pompe :/. coś gdzieś sie ukręciło:/. we filtrze znalazlem kilka opiłków takze cos gdzieś śrutowalo. dzisiaj po niego laweta przyjedzie i jedzie do firmy bo muszą go rozpołowić zeby to naprawic.... masakra :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 13:04

czy siadła pompa? A to pewnie wyleciał wieloklin na koszu sprzęgła WOM.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 11:11

czy siadła pompa? i juz wszystko wiadomo... ścieły sie frezy we flanszy... rozpolowili ciagnik i sie okazalo ze we flanszy wszystkie frezy są ścięte. poprostu silnik nie napędza wału co wchodzi do skrzyni bo brak frezów... wał tez ma troszke podjechane te frezy ale jak przyjdzie nowa flansza to bedzie oki... inny mechanik stwierdzil ze ta pompa jeszcze z rok by działała no ale jak juz jest rozebrana to zalozą nową... takze mam nadzieje ze bedzie okey