Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź !

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnikpatryk123

rolnikpatryk123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 15:09

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! Moim problemem jest przycinanie się wspomagania .Nie da rady nawet w miejscu skręcić.Jest nowy orbitrol, ,siłownik ,pompa od wspomagania ,przewody.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! Dzisiaj, 10:51
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:14

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! Spróbuj odpowietrzyć pompę.

#3 Share rolnikpatryk123

rolnikpatryk123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 09:04

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! Odpowietrzalem i dalej tak samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! Dzisiaj, 10:51
  •  

#4 Share rolnikpatryk123

rolnikpatryk123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 09:16

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! teraz po wymianie pompy od wspomagania w lewo strone da sie skrecic a w prawo nie. A jak zamienie przewody to w prawo da sie skrecic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rolnik16

rolnik16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 16:43

Witam mam problem z zetorem 7245 wspomaganie. Proszę o szybko odpowiedź ! kolego musisz to ustawić na tym tłoczysku pokręcając nim w prawo lub w lewo tylko uważaj bo jeśli skręcisz do oporu to może ręce połamać bo samo kierownice wyrywa z rąk

to jest kwestja tylko i wyłącznie ustawienie tłoczyska a to z lekka ciężka sprawa jest