Pawlo547

Środek owadobojczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawlo547    5

Mam mały problem poniewaz krowy sa na pastwisku i gryza ich muchy i mam pytanie czy ktos nie uzywał jakis srodków przeciwko tym owadom a jezeli tak to niech poda nazwe tego preparatu i jego skutecznosc.

Pozdrawiam Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Polecam Ci środek o nazwie Bayofly firmy Bayer do nabycia u weterynarzy- aplikujesz na grzbiet i masz spokój na kilka tygodni ( właściwie to krowy mają :))

Mi wystarczy dwa razy w sezonie. Opakowanie wystarcza na 50 aplikacji, czyli jedno dla 25 szt. na sezon. Nie jest zbyt tani ( prawie 300,00zł) ale myslę ,że krowy zapłacą wydajnością, jak będą miały spokój. Plusem jest brak karencji na mleko i to ,że chroni również przed kleszczami i meszkami- sprawdziło się w moim stadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drugi niepotrzebnie założony temat dotyczący robactwa. W innym temacie podane są nazwy tego typu preparatów Na tak małe stadko kup SPOTON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

niekoniecznie- weterynarz może zaaplikować na 3 sztuki, a resztę sobie zabierze a ty zapłacisz za wykorzystany srodek.Ja biorę całe opakowanie, ale mój wet np. miał napoczęte- czyli u kogoś aplikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

Niewiem czy to zda egzamin kupiłem 3 buteleczki za 24 zł i kazał polac po grzbiecie krowy zrobiłem tak i jak sprowadzałem to zauwazyłem ze muchy nie siadaja tylko lataja obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
Napisano (edytowany)

Lepy ;) a tak serio ja w tamtym roku stosowałem "mukatron" chyba czy jakoś tak, wiadomo 100% skuteczności nie będzie, ale ten środek wypadł najlepiej z tych które stosowałem.

 

E: sprawdziłem dokładnie, to się nazywa muchakron extra ;)

Edytowano przez mlodyhef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JanekSzczupakowski
      Czy oprysk Yamato 303 Se czy będzie skutkował na grzyba w pszenicy?
    • Przez MrSlomek
      CZeść! Mam problem ze skracaniem pszenżyta ozimego , ponieważ nie wiem dokładnie kiedy je przyskać . W jakiej fazie wzrostu , aby dobrze skrucić , zeby nie skrócić kłosa . Chcę skracać tylko raz więc pytam się was kiedy zeby wybrać najlepszy moment na to aby oprysk zadziałał dobrze na zboże . I jeszcze mam pytanie jaki dokładnie preparat polecilibyście na skracanie na pszenżyto ? Z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj