in2dex

Jaki używany ciągnik około 60KM

Polecane posty

pilu    0

Nie tak mocny odpada ponieważ nie mam potrzeby. Po drugię to maszyn również nie chcę wymianiać. Rozważam pomiędzy Fordami 50-60km i Landini 6500 ponieważ są oszczędne i mają dobre opinie ( i wspomę ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeśli koledze zależy na zwrotności a napęd nie jest rzeczą konieczną to bez napędu ciągnik jest o wiele bardziej zwrotny. W tym przypadku polecił bym koledze coś ze stajni Renault-a zwrotne ciągniki oszczędne silniki i proste konstrukcje:

coś ze starszych modeli:

http://olx.pl/oferta/renault-651-mwm-rewers-CID757-ID7fPb5.html#3acb214b41;promoted

http://olx.pl/oferta/renault-651-mwm-rewers-CID757-ID7fPb5.html#655072e926;promoted

alebo z nowszych ale tu przekracza to trochę budżet kolegi lecz zawsze można coś utargować:

http://olx.pl/oferta/renault-6812-7512-rs-fendt-silnik-8514tx-inne-CID757-ID7q4yz.html#78d3ba394d

http://olx.pl/oferta/renault-75-32-CID757-ID7i9Q9.html#78d3ba394d 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilu    0

Oglądałem również Renówki 551 i 651 i wyglądają solidnie . A jak siniki Fenda, są oszczędne czy raczej mocne i łase na paliwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

ja bym powiedział że nawet bardzo przy pracy z broną talerzową 3m spala nie całe 6l na godzine a przy pługu w 8 się mieści. W dodatku prosty w naprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Te zachodnie klasyki bym odpuścił bo jak coś dupnie to może być problem z częściami a jak będą to ich ceny mogą przyprawić o zawał chyba ze jesteś pasjonatem i masz z czego dokładać bo tacy ludzie też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Deutz Fahr z serii DX lub Same Leopard, Tiger moim zdaniem ciągniki z duszą i w cenie powinieneś się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwa200212    0

C-360

Tego szrota dopiero sie pozbylem

360 o nie!!! Sprzedalem

Na 1 ha palil w orce 23 litry

Zajechalem u 1614 na 1 ha 17 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

zetor 7211


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

    • Przez agros99
      Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj