Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z mleczarni do mleczarni

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 21:06

Z mleczarni do mleczarni Może ktoś z was wie czy można się przenieść dwa razy w jednym roku kwotowym z mleczarni do mleczarni nie tracąc limitu.
Czy ktoś oddaje mleko do Polindusa lub Laktopolu (to to samo) od niedawna do nich oddaje mleko i zaczynają mnie denerwować, ceny nie maja takie rewelacyjne jak ich przedstawiciele mówią. Ostatnio widziałem fakturę znajomego który oddaje do SM Kurpie w Baranowie i przy prawie tych samych parametrach ma cenę znacznie lepszą,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z mleczarni do mleczarni Dzisiaj, 07:57
  •  

#2 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 21:14

Z mleczarni do mleczarni Też się przyłączam do pytania bo u mnie podobna sprawa z OSM Rawicz jak nie niska cena to problem w komórkami i tak w kółko jakieś problemy

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#3 Share MACGYVER

MACGYVER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 21:18

Z mleczarni do mleczarni Nie odpowiem ci na to pytanie ja sie nie przenosze z mojej mleczarni narazie mi dobrze płacą za mleko bo 1,54 za litr kl ekst.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 07:58

Z mleczarni do mleczarni limin nie należy do mleczarni tylko do ciebie więc nie powinno być problemu. niech sie poźniej oni martwią

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share makowiaczek

makowiaczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 10:50

Z mleczarni do mleczarni w roku kwotowym można dwa razy zmienić podmiot skupujący mleko (nie wolno zmieniać mleczarni w miesiącu marcu)
a jak tam z umową nie masz 2-miesięcznego wypowiedzenia??
w gąsewie przecież każdy większy dostawca ma indywidualną wynegocjowaną cenę

#6 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:20

Z mleczarni do mleczarni Dlaczego nie wolno zmieniać mleczarni w miesiącu marcu? Przedstawiciel mówił że nie obowiązuje teraz 2-miesieczne wypowiedzenie. Co do POLINDUSA to dzisiaj słyszałem że szykują się straszne obniżki cen, nawet i tym co mają podpisane stałe umowy, podobno tym mniejszym maja obniżyć po około 10 groszy a tym większym po 30. Jetem ciekawy jak zareagują ci więksi dostawcy na tego newsa :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 12:27

Z mleczarni do mleczarni

Nie odpowiem ci na to pytanie ja sie nie przenosze z mojej mleczarni narazie mi dobrze płacą za mleko bo 1,54 za litr kl ekst.

ty to masz dobrze, mi płacą 89 groszy :angry: :angry: :angry: ja to mam dopiero zysk z tego dziadostwa, :angry: tobie płacą dwa razy drożej, moim marzeniem jest zęby płacili ponad 1 zł za litr, wtedy to bym miał normalnie raj ! ;)