Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Wirtualny zootechnik

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam

Niedawno zauwazyłem program znajdujacy sie na stronie http://www.wirtualnyzootechnik.pl/

Bardzo mi się spodobał i mysle nad jego zakupem, cena wydaje sie atrakcyjna bo tylko 100 zł netto niezaleznie od wielkosci stada :o

 

Może ktoś juz jest uzytkownikiem tego programu i mogłby cos powiedziec na jego temat. :)

Czy faktycznie jest przydatny, a moze to tylko zbedne wydawanie pieniedzy. :huh:

 

Prosze o wasze opinie ^^ ^^ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fefluun    0

Witam. Ja użytkuję już program od około 2 lat. Jak dla mnie jest bardzo przydatny. Fajnie działa księga rejestracji i drukowanie zgłoszeń. Kalendarz rujowy też spoko pomyślany. Za tą stówę to wydaje mi się, że nie ma co się zastanawiać jak potrzebujesz program do zarządzania stadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petryk    1

Też używam, nie narzekam, prosty, przejrzysty :) Ciekaw jestem tylko kiedy przyjdzie faktura na jego opłacenie, bo używam od początku maja i jak dotąd cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adikon532
      z innej beczki programów wirtualny darmowy dysk o pojemności do 18 Gb za darmo na wieksze pojemności jest abonament po zainstalowaniu programu na kompie jak i na tablecie smartfonie ogólnie urządzeniu z androidem w łątwy i prosty sposób można przerzucać pkiki między te urządzenia oczywiście wymagany jest dostep do internetu program ma możliwoż automatycznego przerzucania zdjęc znajdujących sie w smartfonie
       
       
       
       
      link do strony programu
      https://db.tt/P9MLIPiz
    • Przez Ekspert_Elvita
      W imieniu Agrolok. Sp. z .
       
      Poszukiwani Doradcy ds. żywienia zwierząt - kilka etatów!
      Województwa: wielkopolskie, łódzkie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie
       
      Zadania:
      - prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu żywienia zwierząt (trzoda, bydło)
      - układanie dawek żywieniowych
       
      Wymagania:
      - wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne
      - praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt
      - doświadczenie w układaniu dawek żywieniowych
      - umiejętność prowadzenia szkoleń
      - prawo jazdy kat. B
       
      Agrolok zapewnia:
      - zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      - konkurencyjne wynagrodzenie
      - udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
      - samochód i inne narzędzia pracy
       
      CV z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: praca@agrolok.com.pl
       
      Zapraszamy do kontaktu także telefonicznego 56 682 38 88.
       
      Szczegóły tutaj
       
    • Przez Konsultant_HRIC
      Konieczne wykształcenie rolnicze (zootechnika, weterynaria lub mechanizacja) oraz doświadczenie we współpracy z dealerami / partnerami branży rolniczej.
      Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym w języku polskim i angielskim pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.
      Chętnie przekażę więcej szczegółów.
      Konsultant HRIC
    • Przez dysia
      Witam
      jestem studentką ostatniego roku zootechniki. Studia kończę w lipcu a pracę magisterską planuję obronić we wrześniu.
      Studiowałam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na studiach inżynierskich wybrałam specjalność Hodowla Zwierząt, a na magisterskich Żywienie i Dietetyka Zwierząt.
      Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami, m.in praca w Niemczech na fermie bydła mlecznego.
        Jako że jestem z małopolski, to ze znalezieniem pracy w zawodzie jest dosyć ciężko, stąd też moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał może o pracy dla zootechnika bądź doradcy żywieniowego na terenie małopolski?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj