Skocz do zawartości

Zdjęcie

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić..

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Rolnikrychu

Rolnikrychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 19:39

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Witam. Tak się składa że też kupiłem Ursusa 11024 w sierpniu i to był mój największy błąd w życiu. Ciągnik sypie się prawie cały co chwile serwis od sierpnia przepracował 84 mtg i obecnie stoi w serwisie i chyba długo postoi. wycieki oleju to norma obecnie z pod podnośnika i z wyjścia na przedni napęd wsteczny bieg samoczynnie się wyłącza, w hydraulice zewnętrznej nie ma pozycji pływającej, nie działają wyjścia pneumatyczne na hamulce przyczepy, cały czas pali się lampka STOP, nie hamuje jedno koło. Ciągnik kupiłem z Turem marki Ursus który zamontowano w zakładach Ursus aby otworzyć maskę w celu wykonania obsługi codziennej trzeba zdemontować częściowo tura. Jako opcję wybrałem oferowaną klimatyzacje za dopłatą 5 tys. zł i to dopiero jest cyrk klima ma nadmuch zimnego powietrza u dołu kabiny na nogi jakby ktoś zapomniał że zimne powietrze jako cięższe nie przemieszcza się do góry kabiny i w efekcie mam zimne nogi a z czoła co chwilę wycieram pot.
Rozważam wystąpienie na drogę sądową i byłbym wdzięczny za sugestie jak się do tego zabrać

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Dzisiaj, 11:16
  •  

#22 Share Dropek

Dropek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 00:35

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Rolnikrychu Aż tak źle?? Ja mam zamiar kupić Ursusa 11024 ale Twoja opinia mnie przeraziła możesz coś więcej napisać na temat tego traktora

Edytowany przez Dropek, 08 listopad 2013 - 00:36.

#23 Share Rolnikrychu

Rolnikrychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 18:28

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. ten ciągnik jest porostu nie poskręcany i to powoduje że co chwila ciśnienie oleju wypycha uszczelki,oringi itp
przez ten krótki okres użytkowania trzy razy wyrzucił olej ze skrzyni biegów teraz już mam obsesje i co chwile wyskakuje z ciągnika i sprawdzam czy pod spód nie leje się olej
podnośnik tez od czasu do czasu nie reaguje i trzeba kilkakrotnie dźwignią wykonać ruch podnoszenie-opuszczanie
według instrukcji jedna para hydrauliki zewnętrznej powinna mieć pozycję pływającą a w rzeczywistości nic takiego nie ma a to powoduje ze np. przy agregacie uprawowo-siewnym
potrafi samoczynnie lekko podnieść siewnik i w efekcie mam poprzerywany siew.
Na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad zakupem tego ciągnika bo ja gdybym miał jeszcze raz wybierać to już nigdy więcej
do tego sposób w jaki producent traktuje rolnika to jest jakieś nieporozumienie im się wydaje że rolnik to idiota i można go zbywać opowiadając bajki.

#24 Share lucjano

lucjano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 11:27

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Popieram przedmówcę! Również posiadam ten ciągnik (zdjęcia w galerii), pierwszy sezon przestał w "serwisie", w drugim sezonie ciągłe wycieki oleju, po 4-krotnych nieudolnych naprawach "serwisu" naprawione na własną rękę. Zmora to szarpanie skrzyni, żeby wcisnąć sprzęgło to aż unosi na fotelu, również posiadam tę pseudo-klimę, radzę sprawdzić dokręcenie felg, radio tragedia, kogut na magnes a dach plastikowy,
nie polecam!!!

#25 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 12 listopad 2013 - 14:03

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Dlatego wszyscy czekają na 11034 :D
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#26 Share darek79

darek79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 20:58

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. Jak już wcześniej pisałem sądzę się ze sprzedawcą w moim ursusie również problemy ze sprzęgłem hamulec biegi wycieki itp ten ciągnik jest do niczego kolego ruchu zacznij od opinii rzeczoznawcy on cie dalej poprowadzi szukam kogoś może ktoś jeszcze ma problem z 11024 i opinie rzeczoznawcy na ten temat proszę o kontakt
Odradzam wszystkim zakupu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 11:17

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. a jak ja kiedyś komuś wspomnialem e w życiu bym tych ciągników do ręki nie zabrał bo wystarczyło mi jak je obejrzalem na wystawie to jeszcze na mnie wsiedli.
Teraz wychodzi szydło z worka - wole 30 letniego masseya niż te nowe padła.

#28 Share FROG1979

FROG1979

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 12:42

Rok temu. Rozmowa ze sprzedawcą w Agromie. Odradzał 11024. Kazał omijać ten model ciągnika szerokim łukiem... Linki od biegów, sprzęgło, wycieki. Cena na początek była atracyjna w stosunku do mocy jednak to sprzęt awaryjany. Powinni je sprzedawać bez gwarancji za 3/4 jak MTZ. Dwa sprzedali i mówił że właśnie ten drugi wraca do nich na lawecie do naprawy. Proponował serie H. 

#29 Share tomaszek1992

tomaszek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:01

Chciałbym odświeżyć temat, Man na sprzedaż takiego ursusa 11024 i u mnie sie nic nie dzieje. Aktualnie jest na sprzedaż bo jest potrzeba wiecej km. Jak ktoś zainteresowany to pisać.

#30 Share Ursus4235

Ursus4235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 10 luty 2016 - 20:08

.

Edytowany przez Ursus4235, 03 sierpień 2016 - 11:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share robi57362

robi57362

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 14 luty 2016 - 20:21

opinie o nowym URSUS 11024, prośba, zamierzam kupić.. oj ciężko będzie ci go sprzedać jak czyta się takie opinię . już na mtz mniej ludzi nazeka niż na te ciągniki . wszystkie posty negatywne jeden pozytywny bo na sprzedaż
jesli pomoglem kliknij fajne

Dodaj odpowiedź