Skocz do zawartości

Zdjęcie

który pług lepszy????

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share menos

menos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 29 grudzień 2007 - 20:19

który pług lepszy???? bierz vogla nie będziesz żałował a polskie to polskie gorsze materiały i wieksze opory i jakosc wykonania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
który pług lepszy???? Dzisiaj, 08:36
  •  

#22 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 grudzień 2007 - 23:31

który pług lepszy???? tu masz agroluxa a jak oweruma
http://maskinbladet....5e-3f6d6ff2b652

a tu masz agroluxsa czerwonego tez jak owerum
http://maskinbladet....60-a04e1980001f

a na te pługi wiara w polsce mowi kverneland a a skandynawi frau

http://maskinbladet....a1-69728133ab83
kujawy to jes to!!!!!

#23 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 09:00

który pług lepszy????

piootr a jakie masz ziemie/????
nie wiem c o mój ojciec postanowi ale ja bym zaryzykował v&n jednak...cena przystępna i wykonanie nawet nawet...mój ojciec to czepia sie tego w v&n ze ta odkładnia w nim jest taka długa ma niska i ze może na głębokie oranie źle iść...

Mam  rózne  ale paichu nie ma   klasy I-III   , nie mam  górek

To że ma niską odkładnie  to nic nie przeszkadza   w moim GB  też  ziemie przesypuje się przez odkładnie

@black08  przez 5 lat  i tak nie moge  zmienić  ale narazie nie zamierzam zmieniać  chodzi  o to że ja nie uznaje takiej zasady że maszyne jaką ja mam  to jest  najlepsza a wszystko inne  to lipa  napiasałem  tylko że  gdybym nie trafił pługa po pokazach  to pewnie miałbym  inny  bo różnica w cenie była spora i na dodatek pług jest 4+ i zawsze 5 skibe moge złożyć   normalnie GB jest w cenie kvernelanda   a rabe , vogel, agrolux ,petinger to  bardzo podobne ceny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 14:20

który pług lepszy????

Mam  rózne  ale paichu nie ma   klasy I-III   , nie mam  górek

To że ma niską odkładnie  to nic nie przeszkadza   w moim GB  też  ziemie przesypuje się przez odkładnie

@black08  przez 5 lat  i tak nie moge  zmienić  ale narazie nie zamierzam zmieniać  chodzi  o to że ja nie uznaje takiej zasady że maszyne jaką ja mam  to jest  najlepsza a wszystko inne  to lipa  napiasałem  tylko że  gdybym nie trafił pługa po pokazach  to pewnie miałbym  inny  bo różnica w cenie była spora i na dodatek pług jest 4+ i zawsze 5 skibe moge złożyć   normalnie GB jest w cenie kvernelanda   a rabe , vogel, agrolux ,petinger to  bardzo podobne ceny

ale ja nic nie mam do gb to tez dobre pługi z checia bym go przetestował u mnie na polach by miec jakies zdanie i doświadzczenie z gb, tylko ciekaw byłem ze mowisz o wymianie nowego pługa.
kujawy to jes to!!!!!

#25 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 14:34

który pług lepszy???? moze moja wypowiedz bedzie troch glupia ale ja uwazam ze jak kupisz plug uni to bedziesz mila tansze czupki i odkladnice no chyba ze wy tamtych dwoch sa takie same ceny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 14:47

który pług lepszy????

moze moja wypowiedz bedzie troch glupia ale ja uwazam ze jak kupisz plug uni to bedziesz mila tansze czupki i odkladnice no chyba ze wy tamtych dwoch sa takie same ceny

dłuta do zachodnich od 22- 80zł
lemiesze od 90- 250zł
ogulnie czesci z np unirolu do rabe dłuto 22zł lemiesz 120zł odkładnice ok 250zł jakość materiału oceniam na 4++ przy czym dłuto w rabe robisz na 4 razy
kujawy to jes to!!!!!