mateusz2711

Zetor Proxima 100 czy New Holland TD5050 (wyprzedaż)

Polecane posty

mateusz2711    0

Ciągnik głowny , praca przy : pługu , bronie talerzowej , agregacie uprawowo siewnym . Proszę o pomoc w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

Posiadam Proxi Plus 100 właśnie i :) i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie było czegoś takiego że brakuje mocy pod góre czy nie możesz dobrać przełożenia do pracy którą wykonujesz.

Ja polecam Zetora

Ps. temat spalania w zetorach jest tylko starą gadką obecnie jest to rużnica 1-2 litrów ON na hektarze pola przy orce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

New Holland! Wygodniejszy, oszczędniejszy!!!

w pracach do których chce go wykorzystać mateusz2711 new holland na pewno nie bedzie oszczędniejszy od proximy. może w jakichś lekich pracach jako ciągnik pomocniczy to tak new holland bedzie mniej palił ale w orce czy sianiu to proxima spali tyle samo.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj