X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dooominik

dooominik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:06

renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie Witam
Czy ktos juz wymienial krzyzaki w renault ceres 95X, w jaki sposob to zrobic? Prawdopodobnie rozsypaly juz sie lozyska igielkowe i sa stuki podczas hamowania, wlanczynia i wylanczania napedu przedniego. Doszlem do tego po zobaczeniu opilkow wypadajacych z przedniego mostu. Czy ktos mnial juz tako tako awarie w ciagniku i moglby sie podzielic informacja naprawy owej usterki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie Dzisiaj, 11:17
  •  

#2 Share konrad00017

konrad00017

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 07:42

renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie na jakim on jest moście carraro skręcany przy mechaniźmie, czy całościowy? bo części do tego skręcanego podobno są strasznie drogie, no a dobrać się do tego chyba tak zwalasz koła, zwrotnice, wyciągasz półosie, ja u siebie odpukać jeszcze tego nie robiłem i nie chcę robić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share radzio445

radzio445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 08:10

renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie Ja wymieniałem w 103.14 i tylko zdjąłem koło, spuściłem olej, odkręciłem dekiel i po mału wybiłem. Krzyżaki kupiłem w techrolu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 sierpień 2013 - 12:04

renault ceres 95X wymiana krzyzakow w przednim napedzie Podłączę się pod temat...
Słuchajcie puścił mi smiering w aresie 550 i ze zwolnicy leje się olej mam już wszystko rozebrane ale widzę że olej leci jeszcze z mostu i też muszę wymienić uszczelniacz i mam pytanie można spokojnie wyciągnąć półoś nie wysypią mi się czasem jakieś pierścionki, podkładki itp. ?

Według obrazka z katalogu nic tam nie ma i można śmiało wyciągać ale chcę się upewnić :)

Ok półoś wyszła bez problemu nic się nie posypało

Pozdrawiam

Edytowany przez Frytek, 07 sierpień 2013 - 20:42.