Zaloguj się, aby obserwować  
michal97

Kosa spalinowa Florabest

Polecane posty

michal97    92

Witam.

Posiada ktoś może kosę spalinową Florabest o mocy 1,8 km z Lidla?

Jest to dobra kosa?

Służyłaby ona do obkaszania traw wokół gospodarstwa czyli zbyt dużo pracy nie będzie miała.

Jakiej jest ona produkcji? Bo widziałem na innych forach że niektórzy mówią że jest niemiecka jak większość rzeczy w Lidlu a niektórzy mówią że jest to składanka chińskich i japońskich części.

Polecilibyście mi ją?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z tą kosą ale ja osobiście z marketu bym nie kupił.

Posiadam Husqvarne 333R i mogę ją polecić. Wymieniałem tylko rzeczy eksploatacyjne a koszę nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sadek
      Koledzy mam zamiar zrobić stół do rzepaku (Bizon Rekord Z058), wszystko jest proste poza jednym a mianowicie napęd kosy bocznej. Widziałem napęd kosy prawej od kosy głównej ale słyszałem opinię że to się nie sprawdza (najbardziej ten sposób mi się podoba łatwo tanio i szybko ale czy dobrze???). Elektryka i hydraulika jest ok tylko cena wysoka.
      Napiszcie jak to macie rozwiązane u siebie, mile widziane zdjęcia jak i koncepcje rozwiązania.
    • Przez fd65
      czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.
    • Przez lancrolny
      Witam
      Jako że jestem tu nowy to troszkę o mnie. Jestem młodym rolnikiem, zajmuję się hodowlą bydła.
      W wolnych chwilach lubię połowić ryby, pochodzić po internecie.
      Mam następujący problem, jestem właścicielem małej działki o dużym nachyleniu. Nie chce tam jeździć traktorem więc pomyślałem o zakupie kosiarki listwowej jakiejś troszkę lepszej. Wiem że są jeszcze takie rotacyjne spalinowe ale nie wiem czy to zda rezultat. Możecie mi polecić jakąś kosiarkę lub inne rozwiązanie.
      Z góry dziękuje ^^
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez Runder
      Witam
       
      Mam pytanko jaką wykaszarke polecilibyście do średniego ogrodu i malin (2 rządki 60 metrów) ? Coś markowego 1000-2000 zł czy tańsze 300-600 zł ? Popsuła mi się stara kosiarka elektryczna i zdecydowałem że tym razem postawie na wykaszarkę wszędzie z nią dojdę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj