Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adrian

przecina sznurek,

Polecane posty

Gość adrian   
Gość adrian

Witam posiadam taką prase http://otomoto.pl/prasa-welger-rp-12-120x120-claas-krone-A327835.html

 

problem polega na tym ze przerywa mi sznurek podczas owijania ale nie z tej strony co jest mechanizm zapadki tylko własnie z drugiej strony, gdzie poprostu palec ze sznurkiem" idzie" do konca i dosłownie 10 cm przed koncem belki urywa mi sznurek. Jak zdąze wyjść z ciągnika i recznie pokrece za plastikowe koło to uda sie i nie peknie a tak to za kazdym razem, juz mi brakuje pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja mam Gallignani(system Welger) i miałem ten sam problem :D Problem tkwi w tym przesuwaczu sznurka co jest na środku(załączona fotka http://abload.de/img/s6303861z4sl8.jpg ). Ja zamiast kupować nowe to zawiozłem do znajomego mechanika i mi migomatem naspawał i obrobił frezem za 5 zł :D Nowe pewnie pasowałoby od Metal Fach, ale taniej wychodzi naspawać :D

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

rafal4610 chodzi ci o ten element szytywny czy o ten palec co chodzi na łancuchu??

 

 

No własnie te rolki tez mnie zastanawiaja bo możliwe ze juz sie za bardzo wyslizgały, nie mam teraz okazji sprawdzic rolek ale przy najblizszej okazji przełoże na inną rolke i zobacze czy tez bedzie cieło, jak tak to musi być inna przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin1199
      Witam, mam problem ze swoją belownicą. Za każdym razem gdy włączam sznurek muszę wychodzić i sprawdzać czy nie nawija na rotor bo innaczej bel nie będzie obwiązany..
    • Przez majsterszpraj
      Co myślicie na temat pras pasowych rivierre vicon. Jakiej mocy był by potrzebny ciągnik do niej. Co lepsze siatka czy sznurek.
    • Przez maciek916
      Ześlizguje mi sznurek bala ze strony, której kończy owijanie, co można z tym zrobić przestawiałem już ten ogranicznik i nic nie pomogło
    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z założeniem sznurka do prasy, po prostu nie mam żadnego schematu ani nic jak należy go poprowadzić więc był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi napisał, wstawił schemat lub najlepiej jakiś filmik instruktażowy jak to należy zrobić
    • Przez NatanSzatan
      Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj