Skocz do zawartości

Zdjęcie

przecina sznurek,

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 13:43

przecina sznurek, Witam posiadam taką prase http://otomoto.pl/pr...ne-A327835.html

problem polega na tym ze przerywa mi sznurek podczas owijania ale nie z tej strony co jest mechanizm zapadki tylko własnie z drugiej strony, gdzie poprostu palec ze sznurkiem" idzie" do konca i dosłownie 10 cm przed koncem belki urywa mi sznurek. Jak zdąze wyjść z ciągnika i recznie pokrece za plastikowe koło to uda sie i nie peknie a tak to za kazdym razem, juz mi brakuje pomysłów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przecina sznurek, Dzisiaj, 08:45
  •  

#2 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 18:16

przecina sznurek, ja mam Gallignani(system Welger) i miałem ten sam problem :D Problem tkwi w tym przesuwaczu sznurka co jest na środku(załączona fotka http://abload.de/img/s6303861z4sl8.jpg ). Ja zamiast kupować nowe to zawiozłem do znajomego mechanika i mi migomatem naspawał i obrobił frezem za 5 zł :D Nowe pewnie pasowałoby od Metal Fach, ale taniej wychodzi naspawać :D

Edytowany przez rafal4610, 02 lipiec 2013 - 18:17.

#3 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 20:33

przecina sznurek, i jeszcze sprawdz czy te rolki ci chodzą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:26

przecina sznurek,
rafal4610 chodzi ci o ten element szytywny czy o ten palec co chodzi na łancuchu??

No własnie te rolki tez mnie zastanawiaja bo możliwe ze juz sie za bardzo wyslizgały, nie mam teraz okazji sprawdzic rolek ale przy najblizszej okazji przełoże na inną rolke i zobacze czy tez bedzie cieło, jak tak to musi być inna przyczyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 08:01

przecina sznurek, o ten co chodzi na łańcuchu i umownie nazwijmy to prowadnicą sznurka :D