Zaloguj się, aby obserwować  
ZETOREXX85

IC-ZPCZ 1105-nacisk na zaczep

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZETOREXX85    333

witam

czy zaczep widełkolwy w proximie 85 wytrzyma nacisk 18 kN,jeśli nie wytrzyma to ile kosztuje zaczep pitonfix do zetora?

Edytowano przez ZETOREXX85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

to który zaczep ziąśc hitch czy piton fix

 

a ty w swojej proxie jaki masz zaczep bo widze na fotkach że tytana ciągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor85    2

Mój tytan jest zaczepiany na górny zaczep więc w żadnym z nich nie jest mi potrzebny dolny ja bym wybrał hitch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor85    2

Na twoim miejscu zakupił bym trochę mniejszy rozrzutnik to zetora miałem okazje porównać metal fach 6t do swojego tytana 6,5t i różnice były bardzo widoczne. U mnie zetor nie poradził by sobie żadnym z tych rozrzutników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor85    2

Miałem okazje oglądać go w pracy i porozmawiać z właścicielem był z niego średnio zadowolony jakość niektórych elementów jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

to jaki polecasz bo obornik bedzie wywożony na ściernisko i na wiosne obornika bedzie około 80 ton.

 

a tój zetor jaki ma rozmiar opon.bo jak ma małe to wiadomo że go ściągało

 

co powiesz na używanego fortschritta T088

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor85    2

Rozmiar opon standardowy nie ściągało go tylko tandem w rozrzutniku zapadał się pod ciężarem. Zależy jakim funduszem dysponujesz oraz do czego go zamierzasz używać ja postawiłem na tytana i jestem zadowolony z jego wykonania. Z T088 nie miałem styczność ale wydaje mi się on za duży jak na ten ciągnik.

Edytowano przez zetor85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor85    2

Trzeba brać pod uwagę warunki pogodowe, ukształtowanie terenu, stopieni uprawnia gleby na jakiej pracuje i w jakiej odległości są oddalone pola . Zależy do czego potrzebujesz ten rozrzutnik czy będzie woził sam obornik czy również pasze objętościowe i zboże. Bo jeżeli tylko obornik to można postawić na Metal Fach ale jak te wszystkie trzy rzeczy to postawił bym na Unie ponieważ ma o 70 cm dłuższą skrzynie ładunkową tandem posiada resory skrzynia z przodu nie posiada dużej siatki tylko łatwe do zasłonięcia otwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

wezme takiego i ciul:http://www.youtube.com/watch?v=wNaEJhw6Rkg

 

albo jakiego innego z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś jak wysunac dolny zaczep na haku w john deere 6910S bo nie moge czy tam jest jakes  zabezpieczenie czy zawur .z góry dzieki. Zdiecie podgladowe na dole dalem.

    • Przez TheGonzuu2001
      Witam planuje kupować beczkowóz ok 6-8 tyś litrów. I moje pytanie brzmi czy lepiej wybrać na górny czy dolny ? Jakie plusy i minusy ? Posiadam zaczep suwany.  Będzie ciągana ciągnikiem 100 KM. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam ;D 
    • Przez terrytrixx
      Kupie dolny zaczep typu hitch 
      Case 5130 , 96r
      Telefon :508-720-630
      Jezeli nie odbieram pisac .. 
    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj