Zaloguj się, aby obserwować  
t-25wladek

Wajcha od drugiej sekcji rozdzielacza

Polecane posty

t-25wladek    1

Witam mam taki problem jestem w trakcie montowania tura i wajcha od drugiej sekcji rozdzielacza wogóle nie drgnie, a powinna chodzić góra i dól. Co sie mogło stać? W tym roku wymieniłem rozdzielacz na nowy a w starym też tak miałem. Co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Próbowałeś trochę mocniej? U mnie ta wajcha jest od nowości nie używana ale na zgaszonym ciągniku można nią poruszać tylko że właśnie ciężko chodzi.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-25wladek    1

No już elegancko trzeba było walnąć młotkiem i zadziałała ;D Narazie co prawda troche cieżej chodzi ale myśle że z czasem będzie lżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Przy starszych maszynach bez młota to nie robota.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dany1234
      Witam wszystkich ,czy może ktos wie czy da sie dokupić do mf 3060 wybierak do biegów ten co idzie pod kabina zlewej strony przy wejściu do skrzyni chodzi mi o tą kulkie i kielich od waichi od biegów bo sie ta kulka wyrobiła i wyskakuje z tego kielicha zgóry dzieki
    • Przez grisza1985
      Witam!od niedawna jestem posiadaczem MF 3070 i podczas przerzucania z zółw na zajac i odwrotnie ciezko chodzi wajcha trzeba troche szarpnąc mocniej wtedy wszystko wraca do normy co moze byc przyczyną?
    • Przez adam24121998
      Doczego służy wajcha obok tej wajchy od ustawiania szybkości wałka? Kupiłem MF 3060 1990r. całego już rozszyfrowałem ale ta wajcha niewiem do czego służy...
    • Przez audi80b4
      mam problem z rozdzielaczem od tura metal fach zaczął cieknąć olej z oznaczonego miejsca rozebrałem to ale okazało się ze pod tą kopułką nie ma zadnego oringu ani uszczelki jest tylko jakiś zaworek i sprężynka jak zatamować wyciek z tego miejsca ?

    • Przez bogus56
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że z elementów zaznaczonych na foto cieknie oklej. Mam pytanie dla znających temat hydrauliki jak ten wyciek usunąć? ta tulejka zaznaczona strzałką jest luźna i tym wejściem wchodzą dwa węże. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj