Skocz do zawartości

Zdjęcie

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 23:34

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 Witam,
Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, więc oba swoje problemy postaram się w nim zawrzeć.

1. Po pewnym czasie od uruchomienia ciągnika, śmiem stwierdzić, że po nagrzaniu się oleju przekładniowego/hydraulicznego zaczyna migać mi kontrolka numer 11 oraz wykrzyknik. Oba elementy są koloru pomarańczowego. Co może być tego przyczyną? Uprzedzę, że olej oraz filtry były kupione nowe oraz są oryginalne.
Dodany obrazek

2. W ciągniku posiadam lampy robocze, które znajdują się na górze kabiny, a także przy światłach dziennych z przodu ciągnika. Interesuje mnie jak u Was działa zmiana świateł na pokrętle, przy jakiej cyfrze działają konkretne lampy?

U mnie:
1 - tylne lampy robocze
2 - tyle lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu (Znajdują się w grillu, razem ze światłami dziennymi - nie wszystkie ciągniki je mają, w niektórych są czarne, plastikowe zaślepki.)
3 - przednie lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu
4 - przednie lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu + tylne lampy robocze

Edytowany przez fineasz007, 27 czerwiec 2013 - 20:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 Dzisiaj, 19:23
  •  

#2 Share Agroklinika

Agroklinika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 22:57

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 trzeba by bylo wykonac pomiary cisnienia, niestety najprawdopodobniej skrzynia do rozebrania i do wymiany pompa skrzyni (jest w srodku),ale najpierw pomiary. sluze pomoca
507-752-444

#3 Share eloegazmo

eloegazmo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 19:25

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 Witam wszystkich. Podłącze się do tematu. Ja u siebie mam podobną kontrolkę. Na dole ta przerywana linia co w 11tce tylko symbol z 5 tki bez termometru. I miga mi na wysokich obrotach razem z wykrzyknikiem oczywiście. Wiecie może co oznacza. Mam Jd od miesiąca dopiero

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krzysiek65

krzysiek65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 21:04

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 co do tej piątki to masz maly stan oleju w skrzuni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share borychowski666

borychowski666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:13

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300 ja tez sie podłaczam w moim 7700 po rozgrzaniu co pewoen czas zapala sie kontrolka nr 6 wiecie moze oco chodzi