Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepy pronar

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michal1982

michal1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 19:29

przyczepy pronar co sądzicie o przyczepach pronar

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepy pronar Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share michal71096

michal71096

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:Przedewszystkim rolnictwo

Napisany 26 czerwiec 2013 - 19:59

przyczepy pronar dołączam się do pytania

#3 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 20:06

przyczepy pronar Bardzo dużo narzeka na te przyczepy zresztą u nas w SKR są i szału nie robią. Ciężko też ponoć się toczą

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 20:15

przyczepy pronar leń
http://www.agrofoto....r/page__st__200

#5 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 20:43

przyczepy pronar Cięzko się toczą? :) Nie wiem co przez to rozumiesz ale ja moje 10 tonowe sam sobie przeciągne :) Oczywiście po betonie :) A nie wiem czy taką niemke byś pociągnął...
Ogl. jestem z nich zadowolony.
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 21:17

przyczepy pronar No to jesteś Kolego podejrzewam w mniejszości a co do toczenia to chodzi mi o jazdę z pełnymi przyczepami po drodze i niejeden twierdzi że jadac chociażby hl 8011 x 2 i Pronar x 2 przy tych samych masach różnica jest na korzyść hl. Nawiasem to hl są praktycznie niezniszczalne jeśli chodzi o dolne ramy zobaczymy jak za 30 lat będą wyglądały pro arki czy metaltechy lub inne :-)

#7 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 21:19

przyczepy pronar Ja mam pronarke 6ton i sobie ją chwale. Jeszcze nigdy niesłyszałem w okolicy żeby ktoś niebył zadowolony z niej. Biorąc pod uwagę cenę i wykonanie stwierdzam że to jest najlepsza oferta na rynku.

#8 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 08:03

przyczepy pronar Ja też mam Pronara 7 ton na tandemie i nie mogę narzekać. Jest dosyć solidna w wykonaniu. Ma już prawie 4 lata i żadna farba z niej nie odchodzi (przeciw niektórym opiniom). Tylko kiedy się kręci to koła strasznie ryją w ziemii - ale cóż tandem już tak ma :D

#9 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 21:40

przyczepy pronar Buku masz te przyczepy? :) Nie wiem skąd bierzesz te informacje ale mniejsza o to :) To że HL wytrzymalsze to sie zgodze ale z całą resztą nie:) ciapkiem już ciągnąłem na pronarce 11 ton kamienia i szedł a ciekawe przy hl jakby się zachował

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share michal1982

michal1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 06:18

przyczepy pronar mam zamiar kupić przyczepe pronara 6 tanową szerokość paletowa .
Diler mi powiedział że przyczepa 6 a 8 ton to ta sama konstrukcja i
różni się tylko tabliczką znamionową czy to prawda to niewiem bo
na placu stała tylko 6 więc niemam porównania

#11 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 08:14

przyczepy pronar ja mam 6 paletową ale 8 to się od niej różni i to sporo przede wszystkim ma mocniejszą ramę poduszki i jest dłuższa co do toczenia to przedewszystkim kwestia opon ja mam 14 i na drodzelekko nie jest ale w polu bajka a zwłaszcza na łąkach

#12 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 12:56

przyczepy pronar

Buku masz te przyczepy? :) Nie wiem skąd bierzesz te informacje ale mniejsza o to :) To że HL wytrzymalsze to sie zgodze ale z całą resztą nie:) ciapkiem już ciągnąłem na pronarce 11 ton kamienia i szedł a ciekawe przy hl jakby się zachował

Tych przyczep nie mam a swoją opinię opiera na rozmowie z kierowcami tutejszego SKR którzy mają bodajże 4 pro narki i wożą nimi setki ton nawozu rocznie. Co do hl to przerabiaja ludzie 8 na12 ton bez przeróbek dolnej ramy tylko wzmacniają resory. Ciekawe jestem jakby inne przyczepy się zachowały.

#13 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 13:59

przyczepy pronar No widzisz z 8 na 12 ton, Ja bez przeróbek niczego maksymalnie woziłem na pronarce 17 ton kamienia ozdobnego i nic jej się nie stało :)

#14 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 21:01

przyczepy pronar Dla mnie możesz i 25 ton włożyć i napisać ze ciapkiem to po polu ciągnołeś i nawet dymka niepuścil

#15 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:41

przyczepy pronar Nie wiem po czym sądzisz że ciągnę je ciapkiem po polu :) Ja bynajmniej tego nie napisałem...
I nie zgrywaj cwaniaka, bo gadać na temat czegoś,czego się w zyciu w rekach nie miało to każdy potrafi...
Sądząc po mojej wypowiedzi i kolegów wyżej na temat tych przyczep tylko twoje zdanie jest odmienne więc się zastanów nad tym, a takie gadanie "sąsiad ma, on tak mówił itp" zostaw dla tych co się na tych sprawach nie znają ;)

#16 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:00

przyczepy pronar Pronarki bdb złego słowa nie powiem az szkoda podrapać ;P

#17 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:14

przyczepy pronar

Nie wiem po czym sądzisz że ciągnę je ciapkiem po polu :) Ja bynajmniej tego nie napisałem...
I nie zgrywaj cwaniaka, bo gadać na temat czegoś,czego się w zyciu w rekach nie miało to każdy potrafi...
Sądząc po mojej wypowiedzi i kolegów wyżej na temat tych przyczep tylko twoje zdanie jest odmienne więc się zastanów nad tym, a takie gadanie "sąsiad ma, on tak mówił itp" zostaw dla tych co się na tych sprawach nie znają ;)

Masz rację po części co do właścicieli tych przyczep co ich przytoczył em bo nie doceniają widocznie tego co mają. Lub jest odwrotnie tzn. Jeśli nie ma tego czego by się chciało to docenia się to co się ma. :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:34

przyczepy pronar nie żebym się czepiał ale ta wasza dyskusja jest trochę jałowa .O zadowoleniu z przyczepy decyduje jakość stali, dobór opon do konkretnej pracy i jakość powłoki lakierniczej i to chyba o tym powinno się rozmawiać a nie co tam kto słyszał lub mu się śniło ...