Zaloguj się, aby obserwować  
Trojan

Orbitrol mały wielki problem

Polecane posty

Trojan    0

Witam. Otóż dzisiaj jak rozbierałem orbitrol to z tej jednej "dziury" wyleciała taka kulka, śrut i nie wiem teraz gdzie ją wsadzić..

 

To ta kulka:

oy04.jpg

 

 

A to wyjścia orbitrolu:

9zri.jpg

 

T - powrót do zbiornika

P - zasilanie z pompy

L i R - wyjścia do siłownika

 

 

 

I po zdjęciu kostki:

ytcn.jpg

 

Czerwonymi kółkami zaznaczyłem dziury do których mieści się ta kulka czyli są dwie możliwości z których ona wyleciała, jak ją wsadziłem do tej pierwszej (u góry) to siedzi prawie że nieruchomo, a jak wsadziłem do tej drugiej dziury na dole to kulka swobodnie "lata" po tym kanale zaznaczonym zieloną linią i na końcu wpada w taki jakby dołek po prawo... Także przyszła pora do składania a ja nie wiem gdzie włożyć tą pie*rzoną kulkę ;x Pomóżcie :(

 

 

Orbitrol to Danfoss B100 ON

p7nq.jpg

Edytowano przez Trojan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co pamiętam to ona jest wkładana od dołu, w tą śrubę 10mm. Robiłem go z 3 lata temu.

Tam jest jedna śruba z bolczykiem z 2 cm i tam chyba powinna być. Według mnie to będzie raczej P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez zetor3011
      Witam!
      Mam problem z Jasiem 1640 rok około 1986, problem jest takie, że po ruszeniu kierownicy(prawo,lewo) ciągnik mocno hamuje. Świeżo jest sprowadzony z Niemiec, także polaki jeszcze nie grzebali przy tym. Co to może być, proszę o szybką odpowiedź
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam kupiłem ostatnio orbitrol od znajomego i mam pytanie, co to jest co zaznaczyłem na zdjęciu i do czego to służy? 

    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam czy by ktoś chciał kupić lub zamienić się orbitrolem?? Ponieważ posiadam orbitrol z LS a potrzebuję bez LS



    • Przez darkoe
      Witam
      Proszę użytkowników af o pomoc. Chciałbym w swoim zetorze 7245 wymienić olej w orbitrolu. Tylko chciałbym to zrobić w ten sposób żeby olej zszedł z całego układu a nie tylko ze zbiornika. Jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić? Chce wymienić olej bo ten co teraz jest trochę się burzy... I jaki olej do wspomagania jest najlepszy?
       
      Z góry dziękuje za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj