ZETOREXX85

Zetor proxima 85-jaki do niego rozrzutnik.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZETOREXX85    333

Planuję kupić nowy rozrzutnik do zetora.Mam już polski 2 osiowy,ale nie wystarcza bo i tak ładuje na niego za nadto.Jaką firme polecacie?Jaką ładowność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale nowy, używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

jam mam 30 sztuk świń i 2 krowy to gnoju nawet jest.Zależy ile bedzie kosztować aby nie za drogi tak do 50 tys.brutto

 

rafal3050 z poziomymi wałkami odpada

 

ile bym wywiózł rozrzutników rocznie od tych 30 świń i 2 krów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeżeli masz ten 4,5t to na tego N218 jak dobrze włożysz to masz dwa te małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

wezme używanego fortschritta T088 w bdb stanie i bedzie git

Edytowano przez ZETOREXX85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Jak ma równe kawałki to bedzie szedł ale jak góry to oh oh oh bedzie ciężko ja mam 6t na tandemie i 75 koni pyrka w góry normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

co sądzice o metal fach N267/1 lub N267 czy lepszy by był fortschritt T088

nie wiem czy warto kupywac nowy rozrzutnik bo wiecie jak to jest gnój tylkjo 2 razy do roku 12 godzin wozenia i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez slawek99
      Czy ktoś rozpoznaje jaki to typ rozrzutnika. Rama wymiary 380x180 cm, burty 50 cm, prawdopodobnie Warfarma z lat 1979-1990, tylko jaki typ, ładowność, koła 10. Brak tabliczki znamionowej, regulacja posuwu raczej modyfikowana.





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj