Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Dominator 85,problem z hydrauliką.pomocy!

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kosaczek89

kosaczek89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 19:26

Claas Dominator 85,problem z hydrauliką.pomocy! witam koledzy, mam problem z moim dominatorm 85, bardzo wolno działa mi hydraulika tzn rozkładania rury, podnoszenie hedera i motowideł, kierowanie jest ok. wiecie może co na to poradzic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Dominator 85,problem z hydrauliką.pomocy! Dzisiaj, 08:42
  •  

#22 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 23 lipiec 2015 - 14:25

Problem z rozdzielaczami i hydrauliką powrócił. Dziś przyjechał do mnie fachowiec i sprawdził jakie ciśnienie daje pompa wpinajac się szeregowo z zegarem. okazało sie że na wynosi ono około 80Bar wiec o jakieś 100Bar za mało. Na zimnym oleju podnoszenie hedera i osprzetu działało ale tylko przez chwile po nagrzaniu sie oleju juz nic nie chce podnosic. Jak myslicie czy to faktycznie moze byc pompa hydrauliczna? Dodam tylko że wspomaganie działa jak nalezy

Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share kondziuxx

kondziuxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 16:26

Witam, mam commandora 228 i problem z hydraulika. Zalozony heder 6.6m + stol i problemy z podnoszeniem. "Dokladalem" cisnienie bez pomiarów i sytuacja nie tylko nie ulegla zmianie co pogorszylo sie. Miedzy sruba a sprezynka są podkładki, dołożyłem już dwie w sumie jakies 2,5mm. Zawór z tego co widzialem w 98 96 118 itp występuje. Numer 607176.1 Co poradzicie? Zmierzyc cisnienia by pasowalo, dzis moze to uczynie.