Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasze tresciwe De Heus

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesiekwr4

grzesiekwr4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 19:23

Pasze tresciwe De Heus witam ostatnio mialem zle doswiadczenie po ladnych paru latach wspolpracy, i chcialbym dowiedziec sie jakie wy macie z ta firma doczynienia ja powiem jedno osatni raz kupilem tresciwa z tej firmy po tym jak krowy dostaly zapalen i musialem dwie najlepsze sztuki w stadzie sprzedac! A dbalosc o klieta w tej firmie pod psem, jak mozna wyslac zywieniowca (kobiete) ktora nawet nie przywiozla ze soba paszy zastepczej nawet wora 20kg zeby zobaczyc czy inna partie moze zjedza i robic wywiad.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pasze tresciwe De Heus Dzisiaj, 16:16
  •  

#2 Share michalpol

michalpol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 20:02

Pasze tresciwe De Heus sprawdz czy pasza dojechała ztej same wytwórni co zawsze a co do zapaleń to było ciepło przez kilka dni coli zaczęła szaleć pozdr

#3 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 21:42

Pasze tresciwe De Heus Witam my z De Heus współpracujemy i ta współpraca układa się jak na razie wzorcowo serwis żywieniowy na telefon ludzie znający się na rzeczy a jak przyjeżdża pasza luzem to próby paszy dla nas i dla kierowcy w zalakowanych woreczkach pobierane przy rozładunku jak najbardziej firma na duży plus polecam
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share syberol

syberol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 30 październik 2013 - 19:52

Pasze tresciwe De Heus były jakieś inne objawy? ta pasza nie jest przypadkiem na moczniku?
Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

#5 Share g2osc

g2osc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 30 październik 2013 - 20:39

Pasze tresciwe De Heus Już dużo złych opinii słyszałem o tej firmie po rozmowach z hodowcami a pasze mieli dobre i stosunkowo tanie. Ponoć złapali dużo klientów i jadą już na ilość.
Nie wiem jak z tam jest bo ich pasz nie stosowałem mówili to hodowcy bo widzą po wynikach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share piot13579

piot13579

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 luty 2014 - 20:55

Pasze tresciwe De Heus witam pasze tej firmy stosuje 2 lata i nie moge złego słowa powiedzieć. Pasza bardzo dobra , krowy nie chorują lecz przeciwnie wrecz zdrowieją ich wydajność poprawiła sie około 1l mleka na sztuce. Dostawy zawsze na czas kontakt bardzo dobry.