Zaloguj się, aby obserwować  
newton1600

Opryskiwacz 2000 l Pilmet vs Moskit

Polecane posty

newton1600    1

Witam. Rozważam zakup opryskiwacza 2000l belka 18 m. Oglądałem kilka firm i szczerze powiem, że ciężko zdecydować. Ceny kosmos. Moskit oferuje za to w miarę rozsądną cenę i moim zdaniem dobre wyposażenie. Cały osprzęt włoski, łącznie z bocznym rozwadniaczem.. Zawór Arag, komputer Bravo 300s. Pilmet natomiast Unia Spray. Co myślicie koledzy? Proszę o jakieś rady, opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

pilmet jest średniej jakości ale jak duzo nie pryskasz to starczy a moskit z tego zła jeszcze gorszy, jest duzo posiadaczy moskitów co bardzo narzekaja

Wszystko zalezy jak intensywnie chcesz używać

Edytowano przez Marcin91
reklama innego forum o tematyce rolniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

powiem tak mam pilmeta i pryska wszystko ok ale co do jakosci materiałów to szkoda gadać .. poszukaj stanimpex tak sie to chyba pisze ceny wmiare a jakosc dobra


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

zobacz sobie też opryskiwacze marki Promar są to prawie identyczne opryskiwacze co pilmet ale za to cena znacznie się różni bo jest sporo niższa niż pilmetu wujek ma opryskiwacz promaru 2500l i 18m belka wszystko pod komputer i dał za niego jak się nie mylę 70tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newton1600    1

Pilmet 2000 l i 18 m to na chwilę obecną blisko 87 tys. brutto w porządnym wyposażeniu

Edytowano przez newton1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

porównywanie pilmetu do promaru, moskita czy stanimpexu jest panowie lekko rzecz ujmując zabawne, to dwie zupełnie różne półki sprzętu. Nawet jeśli firmy używają np. osprzętu Arag, to trzeba uważać, gdyż np. powszechne jest w tańszych markach stosowanie mniejszych filtrów czy gorszych zaworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

oilmet szału nie robi bo mam pilmetu opryskiwacz .. teraz kupił bym krukowiaka i takie jest moje zdanie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez zet9540
      Witam , w najbliższym czasie muszę się zdecydować na nowy opryskiwacz o pojemności od 2400 do 2700 , 21m lanca i komputer GPS. Proszę o propozycję
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
    • Przez Mecha
      Witam, posiadam opryskiwacz krukowiak heros 400l 12m, który ma współpracować z c330m. Opryskiwacz na pusto waży 230kg. Więc zalanie go do 400l +15l zbiornik do płukania układu może spowodować, że będę oglądać niebo. Ile wystarczy dołożyć obciążników do tych 2 oryginalnych przy przednim zaczepie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj