Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaczep automatyczny do przyczepy.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kulczyk222

kulczyk222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 14:31

Zaczep automatyczny do przyczepy. Witam.
Czy ktos posiada schemat dzialania zaczepu automatycznego? Czy jest roznica miedzy zaczepem automatycznym a zatrzaskowym? posiadam zaczem automatyczny jednak jest on uszkodzone. brak gornego dekla od mechanizmu, w srodku jest tylko sworzeń oraz dzwignia do poruszania zamkiem. ewentualnie moze ktos mnie poinformuje czego brakuje jeszcze w tym zaczepie
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zaczep automatyczny do przyczepy. Dzisiaj, 04:41
  •  

#2 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 19:00

Zaczep automatyczny do przyczepy. Tu nie ma co kombinować możesz co najwyżej przerobić na bolec choć tego typu zaczep się do tego nie nadaje. Nie ma możliwości wsunięcia dyszla z boku tak by trafił w otwór.
Normalnie dźwignia zaczepu ma trzy pozycje. Pierwsza to bolec wsunięty, zablokowany. Druga to bolec w pozycji takiej gdy w czasie zapinania jak dyszel w niego uderzy to zaskakuje, opuszcza się w dół wpadając w otwór zaczepu dyszla. Trzecia max w górę to wypinanie. Co by nie było sworzeń zaczepu nie opadnie w dół.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kulczyk222

kulczyk222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 10:23

Zaczep automatyczny do przyczepy. mam mechanizm do poruszania sworzniem. jedynie brakuje dekla na gore oraz wydaje mi sie ze powinny byc jakies sprezyny. jesli sie myle to mnie uswiadomcie