Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regulator przepływu oleju

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2007 - 07:53

Regulator przepływu oleju Jak zamontować w t-088 regulator przepływu oleju???Jakiś schemat bym potrzebował jak to se sobą zgrać?albbo jakieś zdjęcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Regulator przepływu oleju Dzisiaj, 11:49
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:11

Regulator przepływu oleju Wg. mnie to najlepiej zamontować w obwodzie zawór dławiący, który kupisz w grene za ok. 90zł.
I żeby nie przeciążać instalacji rozrzutnika to najlepiej zamontować go na wężu, który pompuje olej do silnika hydraulicznego [nie na powrocie], chociaż nie wiem czy to tak można :P
Ale mniej więcej na tym by to polegało :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:35

Regulator przepływu oleju

Wg. mnie to najlepiej zamontować w obwodzie zawór dławiący, który kupisz w grene za ok. 90zł.
I żeby nie przeciążać instalacji rozrzutnika to najlepiej zamontować go na wężu, który pompuje olej do silnika hydraulicznego [nie na powrocie], chociaż nie wiem czy to tak można :P
Ale mniej więcej na tym by to polegało :)

Jeżeli wmontujesz zawór dławiący na obwodzie wówczas będziesz miał wciąż przeciążona pompę hydrauliczna w ciągniku (zmniejszony przepływ przy tym samym wydatku powoduje wzrost ciśnienia do maksymalnego ustawionego na zaworze bezpieczeństwa), olej Ci sie zacznie przegrzewać i po krótkim czasie pompa i zawór przeciążeniowy do wymiany.
Co do montażu regulatora to podaj fotki jaki masz, to Ci powiem gdzie co podłączyć
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:56

Regulator przepływu oleju zawór dławiący ale przed zaworem trzeba zrobić zamkniecie obwodu aby olej mógł wracać do ciągnika. Najlepiej niech toś zrobi fote tego regulatora co jest przy tytanie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png