Skocz do zawartości

Zdjęcie

laverda 225rev

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Filip09

Filip09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 03 listopad 2006 - 18:04

laverda 225rev zaraziłem sie na ten kombaj ale doszly mnie sluchy i doczytalem na farmphoto ze lipa troche??ze kabina a głeboko, czujnik w ziorniku daje sygnał(meczacy strasznie)kiedy napelniony jest w polowie:/, nie widac kontrolek na panelu... to  ie moze byc prawda!?

John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
laverda 225rev Dzisiaj, 13:33
  •  

#2 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 04 listopad 2006 - 09:09

laverda 225rev czujnik mozna przestawic na wysza belke ale w polowie zbiornika sie wlanczaja koguty a potem  ja juz jest pelny pipcze  na zewnatrz kabiny i wewnatrz ale  czujnik od koguta mozna przestawic kolo czujnika sugnalu dzwiekowego jk smigasz na automacie to nie parzysz czy kabina w przodzie czy wtyle :D:D komputer mi sie nie podoba bo wle prostrze takie jak w case 2188 albo jd  tu dobrze ne widac kontrolek ktora sie swieci a mozna je przyciemnic nie wiem bo jezdzilem tylko jeden sezon czujniki potem zostaly juz poustawiane i bylo spoczko :)

#3 Share Filip09

Filip09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 04 listopad 2006 - 10:40

laverda 225rev czyli nie jest tak żle 8) może chlopaki z laverdy domysla sie kieys z tymi czujnikami co jest pieć...dziekx krzysiek90 a jaki kombajn polecacie na 200ha bez rzepaku i kukurydzy na nasiona??myslalem nad uzywanym tak do 150-180tys zł ale jak bedzie spo to czemuzby nie nowy :D ;)marzenia

#4 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 04 listopad 2006 - 17:11

laverda 225rev A a moze chcesz kupic case 2188. 97 r.  ze stolem do rzepaku z dwoma kosami pocznymi stan bardzo dobry garazowany od nowego mamy trzy do sprzedania i oczywiscie mowimy o cenie 180 000 zł

#5 Share polac

polac

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 04 listopad 2006 - 18:32

laverda 225rev Jeśli brałbyś kombajn bez SPO to ja myślałbym kupić Claasa Dominatora 88 SL Maxi.Jeśli brałbyś kombajn z SPo to ja na twoim miejscu zastanowiłbym sie nad NH TC 54 a nawet nad TC 56 Hydro.

#6 Share Filip09

Filip09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 04 listopad 2006 - 19:18

laverda 225rev patrzałem na waszej stronie krzysiek90:D:D sam już nie wiem za mały claas 88 predzej 108.A do nh to 56 hydro ale nie jestem przekonany narazie tylko mysle o kombajnie... ciagnik z plugie na dzien dzisiejszy

#7 Share yogism

yogism

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 listopad 2006 - 16:31

laverda 225rev ja bardziej stawialbym na laverde 80% czesci galwanizowanych, nawet to ze laverda produkuje kombajny dla fendt-a, challenger-a i massey-a. chyba cos o tym swiadczy  ;D
hobby.: fotografia i maszyny rolnicze

#8 Share gumis45

gumis45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 14 listopad 2006 - 17:46

laverda 225rev Mi sie wydaje ze Chellengera robi Class poniewaz praktycznie rzecz biorac niczym szczegolnym od siebie sie nie roznia a wrecz sa jak blizniacy.A Fendt moim zdaniem nie pozwolilby aby jego kombajny produkowala Laverda.
Niezawodność Jest Naszą Siłą

#9 Share yogism

yogism

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 listopad 2006 - 21:10

laverda 225rev jestes  na 100 % w bledzie, najmniejszy challenger to laverda rev 225 eko.

fendt, challenger i massey ferguson jest w jednej grupie AGCO
tu jest link: http://www.agcocorp....ult.cfm?PID=1.3

linki na ktorych mozna porownac kombajny:
WSZYSTKIE TE KOMBAJNY MAJA SILNIKI IVECO, tyle samo koni, szybko podobienstwo mozna zaobserwowac po gornych halogenach, po hederze, po blachach obudowy, a druga sparawa jest to ze challengera kombajn widzialem na wlasne oczy na targach w bednarach i byla tabliczka znamionowa LAVERDA. Najsmieszniejsze jest to ze z tych wszystkich kombajnow Laverda jest najtansza  ;D

http://www.masseyfer...ActivaFull4.jpg
http://www.masseyfer...ActivaFull2.jpg
http://www.masseyfer...ActivaFull1.jpg

http://www.fendt.com...c11531f8cdd&l=2

http://www.challenge...644_46Full1.jpg

http://www.kisiel.na...pl/gfx/lav1.jpg

#10 Share yogism

yogism

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 listopad 2006 - 21:12

laverda 225rev WNIOSEK PROSTY - WSZYSCY KONKURUJA ZE SOBA ALE ZA POMOCA REKLAMY !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 15 listopad 2006 - 00:23

laverda 225rev cięty jestem na ten kombajn na pierwszym miejscu jest u mnie jesli chodzi o nowke:)
Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

#12 Share gumis45

gumis45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 15 listopad 2006 - 16:44

laverda 225rev Mozliwe ale mi sie dalej w to nie chce wierzyc :)

#13 Share yogism

yogism

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 15 listopad 2006 - 19:43

laverda 225rev juz nie chce sie chwalic bo i tak nie uwierzycie ze moj tata byl w fabryce LAverdy we Wloszech, tylko naklejki w AGCO naklejaja
, sprawdz jak beda nastepne targi jak bedziesz widzial ktorych z tych kombajnow co pisze na tabliczce znamionowej

#14 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 listopad 2006 - 22:39

laverda 225rev Tak żeby uciąć spekulacje na temat pochodzenia kombajnów  ;D
"Frage:  Wo werden die Mähdrescher von Fendt hergestellt und wie viele?
von:  (Fendt, 11.10.2006)
Antwort:  Die Großmähdrescher der Baureihe 8000 kommen aus dem Agco-Mähdrescherwerk in Randers/Dänemark. Die Modelle für die darunter liegenden Bereiche werden von unserem strategischen Partner Laverda in Breganze/Italien gebaut. Obwohl wir nicht alle Leistungssegmente abdecken, liegt die Produktion pro Jahr bei ca. 250 Einheiten. Mit dem Ausbau des Händlernetzes und weiteren Modellen werden wir hier weiter wachsen. Fendt will bei der Erntetechnik deutlicher wahrgenommen werden. 
  Peter-Josef Paffen, Andreas Loewel, Roland Schmidt  "
To jest jedna z odpowiedzi udzielonych przez przedstawicieli Fendta ( VIP-Forum z Profi)-i w wolnym (i skróconym)przekładzie oznacza iż oprócz kombajnów z serii 8000,które produkowane są w Danii,mniejsze modele w liczbie ok.250 rocznie produkowane są w fabryce Laverdy we Włoszech

#15 Share gumis45

gumis45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 16 listopad 2006 - 16:26

laverda 225rev Z ta wypowiedzia moge sie zgodzic ze mniejsze fendt moze produkowac laverda ale nie wszystkie i podobnie musi byc z classem i challengerem

#16 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:?

Napisany 27 czerwiec 2007 - 19:43

laverda 225rev Co możecie jeszcze powiedzieć o tym kombajnie, oprócz tego kto go produkuje bo moim zdaniem to akurat jest najmniej ważne :(
Kieruje to pytanie głównie do użytkowników tej maszyny, a mianowicie chodzi mi o:
jak ona sie sprawuje w polu na terenie pagórkowatym i równym (mniej ważne), jakie ma wyposażenie, itd, itp... :)

#17 Share Adi16l

Adi16l

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 czerwiec 2007 - 08:34

laverda 225rev Moge ci doradzic dopiero po zniwach poniewaz dopiero zakupilem kombajn i niedlugo go przyprowadze do domu. Ale z tego co pytalem innych uzytkownikow to pali ona okolo 6-8litrow na hektar i co najwazniejsze jest bezawaryjna. Ma ona wiele nie spotykanych zozwiazan w inntych kombajnach. Najlepiej skontaktuj sie z Kamilem Bemowskim z Farmtechu (na stronie znajdziesz email i telefon) lub Waldemarem Kaliszem z Brzozia on ci najlepiej wytlumaczy jak jest zbudowany ten kombajn oto numer telefonu 604401375

#18 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 czerwiec 2007 - 10:44

laverda 225rev OK dzięks :( popytam i czekam na twoje wrażenia ze żniw

#19 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 13:01

laverda 225rev buszujac troche po internecie natrafiłem oferte farmtecha na taki oto kombajn Laverda www.farmtech.pl/promocje.pl
patrzac na wyposarzenie i ogolnie na cała marke odnosze wrazenie ze jest to bardzo dobra oferta.chciałbym poznac wasza opinie na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 09:56

laverda 225rev No no... całkiem całkiem. Moim zdaniem to cena chyba dosyć niska :)

Dodaj odpowiedź