Zaloguj się, aby obserwować  
WojciechJastrzbski

Zawór regulacji/bezpieczeństwa hydrauliki Renault 110-14

Polecane posty

Witam

Może na wstępie opiszę jaki mam problem. Mianowicie ciągnik podpięty jest pod prasę belującą krone i podczas wyrzucania już skręconej belki muszę ostro "przygazować" zwiększyć mu obroty aby otworzyć klapę. Niedawno serwis krone był u mnie i remontował mi sprzęgło w prasię i koleś mówił ,że tak być nie powinno,że ciągnik powinien na wolnych obrotach otworzyć tą klapę. Że mogę mieć przytkany zawór bądź jakiś przewód w rozdzielaczu. Dodam ,że pompa w reni była wymieniana na nową 2miechy temu gdyż były problemy z podnośnikiem. Tak więc moje pytanie do Was czy ktoś orientuję się gdzie na rozdzielaczu znajduję się zawór bezpieczeństwa bądź regulacji hydrauliki? Bądź co może być przyczyną takiego stanu rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndyB    12

Tak rozkręcałem nic strasznego odkręcając śrube wychodzi tylko sprężyna jak chcesz obejżeć grzybek musisz go wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elegancko:) Wielkie ,wielki dzięki:) Jutro się tym zajmę choć na początku karcherem cały rozdzielacz przemyję bo cały upaprany . Później będzie widać może ewentualne nieszczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj