Zaloguj się, aby obserwować  
agrorobert

Agroplus 410 czy Agrofarm 410 różnica w cenie...

Polecane posty

agrorobert    53

Witam!

My myślę o nowym ciagniku ze stajni DF. Agroplus 410 czy Agrofarm 410 jaka jest róznica w cenie? Obydwa maja 85km (Agroplus z Overboost ma95km)

Obydwa brał bym z szyber dachem, klima, skrzynią (20P/20T Agrofarm) (30P/15T Agroplus) w Agroplusie wzioł bym mocniejszy tylny podnośnik. W obydwu przednie obciażniki 40kg*8... Wybór zależy od ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W agroplusie masz wszystko za dopłatą,a w agrofarmie to jest standard. I agrofarm jest troche większy gabaretowo, ponieważ to bardziej ciągnik główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

cenowo wyjdą podobnie, też sie zastanawialem nad tymi ciagnikami i wybór padł na Same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agro farm chyba 140 netto z oferty co mialem ostatnio a agroplus 315 135 czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Pewnie nie opłaca się brać agroplusa...

Mi zwykły mechaniczny podnośnik i skrzynia 20P i 20T wystarczy...

Wiec w 170tyś brutto bym go kupił?

A agroplus ile jest tanszy? (orientracyjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agro farm mniej wiecej 4t ,a agro plus 3,5t. Obydwa modele z obciążnikami. A cena między jednym i drugim to jakieś 10tyś max 15-20. Ale jeżeli chodzi o pomocnika to na jaki areał i jakie masz jescze ciagniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To lepszy bd raczej agrofarm ,ponieważ troche mocniejszy w konstrukcji, większy ,a jeżeli bd miał tylko 2 ciagniki do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I co udało się sprzedać te dwa stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zacx18
      Witam  mam problem z rozłączaniem się rewersu elektrohydraulicznego   w ciągniku DF Agroplus 100  (skrzynia bez półbiegów). Rewers rozłącza się gdy obroty silnika spadną poniżej 800 obrotów powyżej 800 działa i nie ma  znaczenia czy olej jest ciepły czy zimny    . Gdy rozłączy  się rewers  wyrzuca błąd   w postaci migającej lampki  (jedno błyśnięcie długie , cztery krótkie )
      Czy może być to wina pompy hydraulicznej ? czy coś innego ?
    • Przez Primorac
      Panowie mam nie mały problem z Agrofarmem, mianowicie dość często mi się przegrzewa. Wcześniej było to bardzo notoryczne ale po wymianie termostatu trochę się  to unormowało ale nadal nie jest idealnie. Ubywa mi płynu chłodniczego ale oleju nie przybywa, w zbiorniczku robi się małe ciśnienie. Czy to na pewno uszczelka pod głowicą czy są jeszcze jakies inne możliwości ? 
    • Przez mad
      Panowie, jak duże są różnice miedzy  aresami serii 6x0 a 6x6?
       
       
    • Przez Bercik92
      Witam. Czy wymienialiście w swoich agrofarmach gumowy drążek kierowniczy (ten przy kole) ? jak wygląda taka wymiana? czy trzeba pózniej od nowa ustawiać zbieżność kół? czy samemu to robiliście czy wzywaliście serwis? Ponieważ ta guma mi "opadła" i koła się rozbiegają
    • Przez emergency12
      Witam. Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika, takiego jak w temacie. Może są na forum użytkownicy takiego ciągnika. Jeśli tak to prosiłbym o opinie na jego temat
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj