Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym

58 odpowiedzi na ten temat

#1 Share been

been

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 08:10

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Tak jak w temacie, chciałbym zarobić sobie przez wakacje i bardzo lubię Polską wieś, mimo że jestem z miasta znam realia życia na wsi i na pewno nic mnie nie zaskoczy. Mile widziane oferty z łódzkiego, ale mogą być także woj. sąsiadujące. Nie wiedziałem gdzie umieścić więc dałem tutaj :D Odpowiedzi w kom. lub na priv.

Edytowany przez MAT912, 23 czerwiec 2013 - 22:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Kompy i rolnictwo :-)

Napisany 23 czerwiec 2013 - 08:40

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym wariat ;)

Post bez argumentacji

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 czerwiec 2013 - 08:46.

#3 Share Daniels

Daniels

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 13:28

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Witam użytkowniczki i użytkowników portalu AgroFoto. Mam 17 lat, plany, marzenia do których potrzebne są pieniądze. Mieszkam na wsi od dziecka. Praca na roli nie jest mi obca. Rodzice posiadają krowy i warzywa, trochę głupio "ciągnąć" mi od nich kasę bo Oni też nie posiadają worka pieniędzy bez dna. Poszukuje pracy, zbiór owoców i warzyw odpada. Mógłbym doić krowy i oprzątać, od dziecka pomagałem rodzicom przy bydle. Umiem jeździć i operować wszystkim ciągnikami ze stajni Ursus, szybko też na pewno nauczył się operować ciągnikami zachodnimi. Pracę ładowaczem 1 sekcyjnym opanowałem już dawno, praca joystickiemw ładowaczu 3 sekcyjnym nie sprawiała mi problemów. Niestety nie posiadam jeszcze prawa jazdy. Województwo nie ma znaczenia przy tak rozwiniętej komunikacji(mieszkam w mazowieckim). Lokal zapewnia pracodawca :) . Wyżywienie i wynagrodzenie do dogadania :). Możliwość podjęcia pracy już od 1 lipca. Własnoręczna umową przed tak zwanym wykiwaniem z podpisem obu stron :) Odpowiadam tylko na poważne oferty. Telefon 792074733(Play) :)

Połączony

Edytowany przez MAT912, 23 czerwiec 2013 - 22:23.

#4 Share Krzysiek3110

Krzysiek3110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:nie tylko rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2013 - 13:41

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym telefon sie urywa?

Ty także otrzymujesz ostrzeżenie za post nic nie wnoszący do tematu.

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 czerwiec 2013 - 15:12.

#5 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 16:10

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Ja również poszukuję pracy, wiek 16 lat na okres wakacyjny w gospodarstwie rolnym, odpada zbieranie truskawek i innych. Poszukuję pracy w okolicach płońska tel. 789263941 (orange)

#6 Share Szu15000

Szu15000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 16:38

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Jest jakies zainteresowanie? Ktoś dzwonil ? jakies oferty koledzy ? ;)

#7 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 16:56

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym ta zaraz dopiszą że tylko na nowym sprzęcie bo do łopaty podwalic zboże to sie zabrudzi

#8 Share been

been

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 17:03

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym no co? może ktoś się skusi :D

#9 Share kamilc360

kamilc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 18:05

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym @Pantera masz racje, niektórzy myślą że pójdą do kogoś pomagać na gospodarstwie i będą sie tylko wozić traktorami i dostawać kase

#10 Share karol73

karol73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,zwierzęta, maszyny rolnicze
    i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 23 czerwiec 2013 - 18:26

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym POSZUKUJE PRACY NA GOSPODARSTWIE ROLNYM MAM 19 LAT POSIADAM PRAWO JAZDY NA KAT B I T MAZOWIECKIE

Wyłącz Caps Lock

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 czerwiec 2013 - 18:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 18:38

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Macie panowie rację u nas zawsze z początkiem wakacji po gospodarstwach biegają łepki po 15-17 lat że szukają pracy na wakacje i pracować mogą tylko jako operatorzy i najlepiej na nowych maszynach pewnie w tym roku wymagania wzrosną już do ciagników tylko z klimatyzacją. Mają nawet ustalone stawki i to wcale nie takie małe bo 150-180 zł za dzień i pracują tylko do 18. A co najabardziej denerwuje na samym początku krzyczą że za wszelkie usterki (chodzi o te spowodowane z ich winy) nie odpowiadają. Ludzie ogarnijcie się jak chcecie zarobić w takim wieku to przepraszam was bardzo ale praca fizyczna nie hańbi a wątpię by ktoś zatrudnił jakiegoś małolata bez prawa jazdy i żadnych uprawnień by później mieć problemy z tego powodu lub by ktoś płacił za to że sobie pojeździsz nowym ciągnikiem i to bez żadnego poszanowania (bo w końcu nie twój to co cię obchodzi że coś się urwie czy pęknie) na który ktoś ciężko pracuje latami.
Brać się za łopaty a nie marzyć o jeździe nowymi ciągnikami

#12 Share Szu15000

Szu15000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 18:47

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym 150-180zl? ja bym robił za 100zl i to z kat. T i nie musi byc John Deere tylko C330 wystarczy albo i łopata ;) Miastowi chcą iść na wieś zarobić kokosy i jeeszcze wozić sie w klimie :D

#13 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 20:20

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym właśnie większość to chce na ciągniki, ale mało kto ich puści na jakieś nowe, ja sam szukam jakiejś roboty byle jakiej na gospodarstwie, bo ja mam dosyć truskawek zbierania w chmarach komarów za psie grosze, nawet przy podawaniu kostek siana oczywiście jeśli komuś nie szkoda dłoni można dobrze zarobić tak jak ja za 3-4 godziny roboty przy sianie zarobiłem 40zł jeśli ktoś by miał jakieś propozycje pracy w okolicach płońska proszę o kontakt pod nr 789263941 (orange)

#14 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 20:27

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Mam dalekiego kuzyna (15lat) co też z podobnym podejsciem do mnie przychodzi. I też wybredny co chodzi o robote, a już o fizycznej to nie mam co mówić a najlepiej to w przerwach to by siedział na ls i grał. Ale pomału go sztorcuje to moze zrozumie ze na początku zeby sie cokolwiek zarobić to trzeba troche i fizycznie popracować. Na dzień dzisiejszy płace mu po 2zł za godzine ROBOTY Jak sie weźmie lepiej do roboty to i stawke podniose

#15 Share kaczmarek28

kaczmarek28

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 21:28

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym tak czytam te posty i mi się śmiać chce.bo sam "chodzę na odrobki po sąsiadach(3) " i tylko 2 dało mi ciągnik w ręce i to nie jakieś JD czy Nh tylko 330 albo 360 a w garażach maja dużo nowsze i lepsze ciągniki.Wiec panowie wyhamujcie się trochę bo wątpię żeby was ktoś odrazu wpuścił na ciągnik. sam dygam snopki na przyczepy i jakoś żyje identycznie z kiszonka z żyta koszoną orkanem calutki dzień stoisz na przyczepie z widłami w kukurydzy po pas i przerzucasz żeby jak najwięcej weszło bo daleko wozić trzeba.

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 czerwiec 2013 - 22:33

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Jak nie macie nic do zaproponowania, to po kiego grzyba nabijacie posty? następne takie i się posypią ostrzeżenia.

#17 Share been

been

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 22:50

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym łał nawet fajne hejty poleciały, brawo! To że jestem z miasta nie oznacza ze boję się ubrudzić, mieszkałem już pare lat na wsi i teraz też na nie przyjeżdżam latem coś pomagać i wcale nie jest to super gospodarka z JD i DF z klimą. Szukam pracy na całe wakacje a nie tylko na okres żniwny i chodzi mi raczej o codzienne zajęcia, czyli dojenie krów, wożenie paszy, wywalanie gnoju, wiadomo że jak bedzie potrzeba to mogę wsiąść w traktor i wolałbym żeby to była C330 bo jestem lepiej obeznany niz w nowych traktorach. Ludzi chcą sobie zarobić pare groszy, a wy ich za to obrażacie, tak jak byście znali ich intencje.

#18 Share Krzysiek3110

Krzysiek3110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:nie tylko rolnictwo

Napisany 25 czerwiec 2013 - 12:27

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym ja tylko na c330 umiem jeździć
tak dobrze
u mn to ani rodzice nie chcą sie na to zgodzić

#19 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 15:13

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Takie prace to raczej po znajomości, po sąsiadach, znajomych. Przez internet to raczej nie ma co liczyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 26 czerwiec 2013 - 16:28

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Ja zatrudnie , do łopaty. Podwalanie zboża. Czasem jak ja bede zajęty to kurs renówką na pole po przyczepę. Jaką stawkę byście chcieli?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć