Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym

59 odpowiedzi na ten temat

#41 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 08 lipiec 2013 - 17:39

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Hm jak ktoś by szukał pracy na stałe przy produkcji roślinnej w zachodniej części dolnego śląska to pisać na prv. Kat. b+e lub T wymagana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Dzisiaj, 03:55
  •  

#42 Share bartekac7

bartekac7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:31

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Szukam pracy w małym lub dużym gospodarstwie rolnym na czas żniw (województwo Lubelskie) przy łopacie czy czym kolwiek, stawka 4 zł/h,Pilne!!!

#43 Share Mariusz328

Mariusz328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 17:35

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Potrzebuje pracownika na gospodarstwo. Podkarpacie, okolice Jarosławia. Jak toś chętny to pisać.

#44 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 09:35

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Szukam pracy w rolnictwie. Interesuje mnie zbior wisni, jablek,moge podawac paczki slomy w zniwa :) Wschodnie mazowsze

#45 Share lokos998

lokos998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 10:22

Potrzebuje pracownika na gospodarstwo. Podkarpacie, okolice Jarosławia. Jak toś chętny to pisać.

Witam
Jestem zainteresowany pana ofertą pracy w gospodarstwie rolnym.
Mam 29 lat, mieszkam w miejscowości Szówsko, od dziecka pracowałem na gospodarstwie 35 ha, praca fizyczna w ciężkich warunkach nie jest mi obca, mam prawo jazdy kat B,T
Zatrudnia pan na umowę zlecenie czy umowa o prace ?? jaką stawkę pan proponuje ?? stała miesięczna czy godzinowa ??

pozdrawiam

#46 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 11:33

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Przyjmę osobę do produkcji brykietu i pomocy przy opszątaniu krów 20 dojnych, tak na 2 miesiace. Zapewniam wyżywienie i nocleg. Praca przy brykiecie polegała by na wrzucaniu słomy do rozdrabniacza i odrzucaniu gotowego brykietu. Płatne od przerobionej belki słomy lub siana lub tony gotowego brykietu. Osoby chętne proszę o kontakt na priv.

#47 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 11:37

Przyjmę osobę do produkcji brykietu i pomocy przy opszątaniu krów 20 dojnych, tak na 2 miesiace. Zapewniam wyżywienie i nocleg. Praca przy brykiecie polegała by na wrzucaniu słomy do rozdrabniacza i odrzucaniu gotowego brykietu. Płatne od przerobionej belki słomy lub siana lub tony gotowego brykietu. Osoby chętne proszę o kontakt na priv.

A skąd pochodzisz i czy przyjmujesz niepełnoletnich ?

#48 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 15:29

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Niestety nie da rady.

#49 Share Skura

Skura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 18:52

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Witam!
Mam około 12 letnie doświadczenie(mój wiek 27 lat, więcej info na profilu) w odwożeniu ściętej kukurydzy , zbioru sianokiszonki, itd. Rok w rok pomagałem we wrześniu ściąć około 100 [ha] kukurydzy oraz w ciągu sezonu zwieść 200 [ha] trawy w warmińsko-mazurskie. Obecnie mieszkam w Podlaskim, okolice Sokółki i być może są osoby, którym potrzeba osób doświadczonych, a nie bardzo młodych.
Dlaczego podaje takie ogłoszenie skoro pracuję na stałe? Ponieważ lubię pracę na roli, a mam 2 miesiące wolnego do wykorzystania i nie chcę tego przebimbać

PS prawo jazdy B, jak dotąd nie przysporzyło mi żadnych kłopotów z policją, widocznie tyle wystarczy.

Edytowany przez Skura, 26 lipiec 2013 - 06:56.

#50 Share hartog

hartog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 12:51

Witam użytkowniczki i użytkowników portalu AgroFoto. Mam 17 lat, plany, marzenia do których potrzebne są pieniądze. Mieszkam na wsi od dziecka. Praca na roli nie jest mi obca. Rodzice posiadają krowy i warzywa, trochę głupio "ciągnąć" mi od nich kasę bo Oni też nie posiadają worka pieniędzy bez dna. Poszukuje pracy, zbiór owoców i warzyw odpada. Mógłbym doić krowy i oprzątać, od dziecka pomagałem rodzicom przy bydle. Umiem jeździć i operować wszystkim ciągnikami ze stajni Ursus, szybko też na pewno nauczył się operować ciągnikami zachodnimi. Pracę ładowaczem 1 sekcyjnym opanowałem już dawno, praca joystickiemw ładowaczu 3 sekcyjnym nie sprawiała mi problemów. Niestety nie posiadam jeszcze prawa jazdy. Województwo nie ma znaczenia przy tak rozwiniętej komunikacji(mieszkam w mazowieckim). Lokal zapewnia pracodawca :) . Wyżywienie i wynagrodzenie do dogadania :). Możliwość podjęcia pracy już od 1 lipca. Własnoręczna umową przed tak zwanym wykiwaniem z podpisem obu stron :) Odpowiadam tylko na poważne oferty. Telefon 792074733(Play) :)

Połączony

posiadam gospodartwo rolne z produkcja mleka w Jantarze Leśniczówka
poszukuje pracownika -dojarzy i zarządce
jeżeli jest pan zainteresowany proszę o kontakt btraczyk@live.nl
jeżeli się pan sprawdzi dajemy zatrudnienie a kontract .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 17:15

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Witam. Poszukuje pracy koło rzeszowa może nieco dalej mieszkam 7km od kolbuszowej. Mieszkam na wsi, robota reczna w gospodarstwie nie jest mi obca ale też ciągniki i jazda nimi czy też kombajnami nie sprawia mi problemu. Mam 16lat i chodze do szkoły także praca tylko w soboty ew. niedziele. Spokojnie moge dojeżdżać ale też jeśli bedzie jakiś nocleg to moge i zostawać noc z soboty na niedziele. prosze o pw lub wypowiedzi pod spodem.

#52 Share goldas

goldas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 16:33

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Szukam mężczyzny do pracy w gospodarstwie z możliwością zakwaterowania. Zainterwsowanych proszę o kontakt woj. Lubelskie

#53 Share deco20

deco20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 21:23

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym witam, podejmę pracę w dużym gospodarstwie rolnym, interesuje mnie praca na stałe z zakwaterowaniem bądź gdzieś niedaleko mojego miejsca zamieszkania, przez ostatnie 2 sezony pracowałem na 80-hektarowym gospodarstwie nakierunkowanym na produkcje roślinną i produkcje mleka, kontakt na priv, pozdrawiam

Edytowany przez deco20, 11 marzec 2014 - 22:05.

#54 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 24 listopad 2013 - 10:42

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Szukam zajęcia z zakwaterowaniem, najchętniej w rolnictwie , przy bydle. Wieloletnie doświadczenie w hodowli bydła i koni,praktyka w dojeniu na hali(3x2) , mam prawo jazdy kat.B+T, własny samochód, obsługa komputera, znajomość zagadnień prowadzenia dokumentacji w gosp.roln.(rejestry itp.) Mogę poprowadzić dom, umiem i lubię gotować, mam książeczkę zdrowia.
Podejmę pracę najchętniej w woj.dolnośląskim. kontakt na priv.

#55 Share caniek

caniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,inseminacja bydła,korekcja racic

Napisany 23 styczeń 2014 - 12:47

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Technik wet. szuka stażu/pracy (uk. szkoły Łomża dyplom sierpień 2013) Inseminacja bydła,korekcja racic.
MF 1014;U-4514;C-360;T-25

#56 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 738 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 10:49

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Witam, poszukuje pracownika do pracy w gospodarstwie rolnym, woj. Lubelskie.

#57 Share deco20

deco20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 18:40

witam, podejmę pracę w dużym gospodarstwie rolnym, interesuje mnie praca na stałe z zakwaterowaniem bądź gdzieś niedaleko mojego miejsca zamieszkania, przez ostatnie 2 sezony pracowałem na 80-hektarowym gospodarstwie nakierunkowanym na produkcje roślinną i produkcje mleka, kontakt na priv, pozdrawiam

odświeżam temat

#58 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 21:32

a ja bym chciał zatrudnić pracownika w gospodarstwie rolnym praca przy hodowli krów mlecznych 

Edytowany przez aster453, 18 wrzesień 2016 - 21:19.

#59 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 23 czerwiec 2016 - 15:11

szukam pracy na duzym gospodarstwie z zakwaterowaniem posiadam prawko kat. B i dobrą znajomość pracy w gospodarstwie ogólnych naprawach intereseuje się mechaniką jeśli ktoś ma jakis kontakt to prosze pisać praca tylko maxymalnie do połowy września !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share PaweKorczak

PaweKorczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 22:45

Podejmę prace w gospodarstwie rolnym Poszukuje pracownika na okres zniw 2017,praca na sprzęcie,wymagane prawo jazdy,godne wynagrodzenie,wszelkie info telefonicznie.woj.lubuskie.602695626