Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika

365 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomek12

Tomek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 20:34

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Piszcie tutaj ile wytrzymaly wasze silniki 3000 to duzo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Dzisiaj, 05:08
  •  

#2 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:10

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika 3000 :P Bardzo mało. Zetor którym jeździłem przekroczył 13 tys. mtg i chodzi dalej a MTZ z tej samej firmy ma 6 tys MTG i chodzi dalej a jeźdzą na najsłabszych olejach, opóźniając wymiany i wogóle o nie nie dbając. Moje c330 wytrzyma 3000 bez remontu.

#3 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:13

3000 :) Bardzo mało. Zetor którym jeździłem przekroczył 13 mtg i chodzi dalej a MTZ z tej samej firmy ma 6 tys MTG i chodzi dalej a jeźdzą na najsłąbszych olejach, opóźniając wymiany i wogóle o nie nie dbając. Moje c330 wytrzyma 3000 bez remontu.

:P :) chyba zapomniales dopisać ze tysięcy :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#4 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:15

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika silnik MMZ wsadzony w MTZ'ty to jedna z najwytrzymalszych rzeczy w tym ciagniku :P

Honda - The Power of Dreams :)

#5 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:16

:P :) chyba zapomniales dopisać ze tysięcy :)

Zdecydowanie :) Już poprawiłem. Dzieki za czujnośc :)

#6 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:17

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika tylko zę starsze MTZ wolna liczą jakoś te mth mój ma 3867 mth i przy silniku nic nie robione
:)

#7 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:24

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika no te silniki mmz sa nie do zajechania u sasiada 10000 mtg i nic nie robione przy nim ciognik chodzi po zarobkach rozni kierowcy az dziw bierze ze on to wytrzymoje?

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 styczeń 2008 - 11:11

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Jak kupiłem swojego pierwszego MTZ w1987r podawano w prasie z tamtego okresu że trwałość jednostki napędowej obliczona jest na 6000mth .To chyba dużo zwazywszy że ciągnik ten dzisiaj po 20 latach i pracy na ok.30ha ma 2100mth.Możliwe sa przebiegi wyższe a ten podany wczesniej dotyczyl obliczen producenta i stosowania materiałów eksploatacyjnych z lat 80.

#9 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 styczeń 2008 - 11:39

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika co jak co ale silnik w mtz jest jedna z najtrwalszych jednostek napedowych dostepnych na rynku moj mtz jest z 83 r i ma 2000 mtg czyli liczac na polskie okolo 3000 mtg i jest jak nowy nic nigdy w silniku nie ruszane znajomy ma z tego samego rocznika i ma 7000 mtg i zmienil tylko pierscienie

#10 Share mariuszonisk

mariuszonisk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 15:08

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika ten silnik to prawdziwy tytan to górna półka na świecie. Mam MTZ 82a z 1988 przynajmniej 12 lat pracował w wielkim popegerowskim gospodarstwie w okolicach Gdańska potem 2 lata stał u handlarza ja mam go 5 lat i nieźle u mnie dostaje po garach bo jest ciągnikiem podstawowym. ile motogodzin zrobił. nie mam pojęcia ale na pewno ponad 6000 i w silniku nic nie robione chociaż muszę przyznać że coraz miej podoba mi się jego praca ale jeszcze 1 sezon przechodzi i może w następną zimę zrobię mu kapitalke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Dzisiaj, 05:08
  •  

#11 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 styczeń 2008 - 15:11

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika To zależy jak katujesz ciągnik bo możesz nabić 2tyś mtg w rok a możesz 2tyś w 5 lat jak będzie katowany to jasne że będzie trzeba szybko zrobić remont i jak sie będzie dbało to też nie trzeba szybko robić remontu ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#12 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 15:27

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Może trochę obok tematu-ale w ostatnim RPT jest Zetor 7211 o przebiegu 30 tys mth

#13 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 15:36

Może trochę obok tematu-ale w ostatnim RPT jest Zetor 7211 o przebiegu 30 tys mth

To chyba szatan nie ciagnik <_<

#14 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 styczeń 2008 - 15:38

Może trochę obok tematu-ale w ostatnim RPT jest Zetor 7211 o przebiegu 30 tys mth

Mój zetor ma 14tys i jeszcze z 1tyś jak nie więcejwytrzyma zetory to sprzety nie do zajechania ale wróćmy do tematu :<_<
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#15 Share stachles

stachles

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 18:15

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika a i to trzeba przyznać temu silnikowi że jest oszczędny

#16 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 18:46

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika mój ma 5700MTG i naraziejest dobrze

#17 Share ktm950

ktm950

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 19:05

Ktoś mógłby to zeskanować, lub zrobić zdjęcia i wrzucić na AF??

#18 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 21:29

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Na AF to raczej sie nie da bo jest cos takiego jak zakaz rozpowszechniania tresci bez zgody autora. Ale na maila to juz inna sprawa <_<

a jak juz to i ja poprosze na
marekdjlysy@wp.pl

Honda - The Power of Dreams :)

#19 Share MaxiKing

MaxiKing

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 19:58

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika Według mnie to mtz szału nie zrobia raczej , napewno szybko sie zuzyja ;) z gów.... bata nie ukrecisz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 21:04

Ile motogodzin wytrzyma MTZ zanim potrzebny bedzie remont silnika @MaxiKing to ty slabej wiary jestes ze myslisz ze te silniki sie szybko zuzyja ;)

Dodaj odpowiedź