Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lipa12

Lipa12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:15

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? Witam. Mam taki problem jak w temacie. Interesuję się budową maszyn rolniczych i budowlanych, zarówno tych nowych jak i starszych lecz nie mogę znaleźc kierunku który by mi odpowiadał. Większoc uczelni oferuje kierunki przygotowujące typowo pod prowadzenie gospodarstwa, a ja myślę bardziej o założeniu własnego warsztatu więc potrzebuje typowo techniczne kierunki. Macie jakieś propozycje? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? Dzisiaj, 20:43
  •  

#2 Share jaroweres

jaroweres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:33

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? Witam
Proponuje Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie kierunek technika rolnicza i leśna
i życie toczy sie dalej.........

#3 Share Johnson

Johnson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:wóda, koks, tajski boks

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:42

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? "Mechanika i budowa maszyn" specjalizacja "samochody i ciągniki"

"Technika rolnicza i leśna" specjalizacja "loty w kosmos"

Edytowany przez Johnson, 20 czerwiec 2013 - 20:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share agric_Ola

agric_Ola

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:43

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? Dokładnie tak, ten kierunek jest też na innych rolniczych uczelniach w Polsce, na ich większości, choć mój kolega studiował na I stopniu technikę Rolniczą i Leśną na Politechnice Białostockiej. Wielu moich kolegów, ze studiów rolniczych, mówiło mi że przyszło na kierunek ROLNICTWO, żeby dowiedziec się coś o maszynach, pogłębić swoją wiedzę i zainteresowania, a tu masz klops: mieliśmy tylko technikę rolniczą jako przedmiot jeden jedyny na 3,5 roku studiów. I to jeszcze była bardzo okrojona. Bardzo się zawiedli. Ale Ci co poszli na TRiL są bardzo zadowoleni, bo uczą się tego czego chcieli ;P

#5 Share Lipa12

Lipa12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 11:07

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? zapisałem się na UP w Poznaniu na TRiL i w Olsztynie na TRiL i na Mechanika i budowa maszyn:) zobaczymy co z tego będzie :) dzięki wszystkim! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share agric_Ola

agric_Ola

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 22:30

"Mechanizacja Rolnictwa" gdzie znajdę taki kierunek studiów? No wypełniaj szybciutko formularze rejestracyjne w rekrutacjach internetowych, bo z tego co wiem to rejestracja chętnych powoli dobiega końca (brat=maturzysta). daj znać jak już się dostaniesz