Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorzmajster

Jak szukać dziewczyny z gospodarstwem

Polecane posty

Mam 19 lat i chciałbym mieć w przyszłości gospodarstwo rolne. Pochodzę ze wsi nie daleko poznania Jak ktoś ma jakiejś pomysły proszę pisać

Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramzes009    3

a szukasz gospodarstwa czy dziewczyny??


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i głupota ludzka... choć mam wątpliwości co do tej pierwszej"
A.Einstein
-------------------------------------
Ursus C360 3P fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha meeeeeeeeeeeeeeeeeega beka z autora tematu :D Z takim podejściem nie znajdziesz ani panny ani gospodarstwa .

 

Podaj więcej kryteriów jaka ma być ta gospodarka , jaki areał jaki profil itp :D hahah :D no i dziewczyna musi być jedynaczką :D hahah :D

 

Nie no nie mogę z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Mamy już temat "Dziewczyna na gospodarkę" więc tam możesz zapytać o laskę z gospodarka...

Albo daj jakieś ogłoszenie matrymonialne na innym portalu bo ten raczej do tego nie służy.

Zamykam


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez xDxbartekxx
      witam są tu dziewczyny które szukają chłopaka na gospodarkę i czy mają jakieś uprawnienia prawo jazdy ))
    • Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez mlody456
      Może ktoś powiedzieć jak to jest z tym wszystkim?
       
      Przejmując gospodarstwo i starając się o młodego rolnika, gdzie i co trzeba iść zrobić w... skarbówce, gminie, notariusz, bank?
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj