Polecane posty

evento82    0

Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jest tam ten sam układ napędowy aparatów co w typie 370 to mógłbym Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, są znaki na które się to ustawia. Jak Kolega będzie potrzebował to wrzucę skany z instrukcji od mojego typu prasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evento82    0

Te znaki na sprzęgle muszą sie pokrywać u gòry ? I jeśli się zgrają a ramię tłoka jes w gòrze wtedy zakładam łańcuch tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, jak będzie się to zgrywało to załóż łańcuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forek    2

Tematy połączone

 

Witam mam problem w prasie new holland, wiąże dobrze ale jak coś jej się zrobi to nie zwiąże 2 paczek na raz, jedna wyskakuje z pętelką którą można przesuwać a następna wychodzi bez jednego sznurka, nożyki OSTRE, dźwiegnia lekko ociera o palec, co to może być. Może ma ktoś skan jak ustawić aparaty może być też od innego new hollanda na 370 albo 276

 

http://www.fotosik.p...ed65a571da.html

http://www.fotosik.p...09bd998824.html

 

a tak jak dobrze zwiąże

 

http://www.fotosik.p...a5557ddb66.html

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałem kilka lat temu NewHollanda, ale nie musiałem go ustawiać, bo wiązał dobrze. Możesz zrobić jak kolega pisze, ale spróbowałbym jeszcze podciągnąć te "łezkowate" poziome blachy przytrzymujące sznurki. Być może dzieje się tak, że pod naporem zbyt dużej porcji materiału kostka wypychana jest za szybko i wypuszcza sznurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Patrząc w instrukcję od "Sipmy" to wszystko wykazuje na przytrzymywacz sznurka potocznie zwane talerzykami lub półksiężycami. Wymaga regulacji wg. instrukcji


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forek    2

Mam instrukcje od sipmy ale jakoś nie zauważyłem żeby był tam taki błąd. Nie ma ktoś instrukcji do new hollanda bo w polskiej są troszeczkę inaczej te talerzyki. Wie ktoś może czy aparaty z polskiej pasują do new holland czy trzeba coś przerabiać, chodzi o new holland 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ja dobrze widzę? jeden koniec sznurka ma supełek a drugi ani nie związany, ani nie odcięty. Czy sznurek prowadzony jest w rowku na igle w czasie wiązania ?

Mam taką prasę oraz instrukcję, zatem mogę doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forek    2

No właśnie jeszcze takiego czegoś nie widziałem, to zaczęło się w tym sezonie, sprawdzałem na sucho to dobrze to wyglądało, nawet igłe wymieniłem na nowa co miałem na zapas bo oryginał miał trochę przetarte i to samo, to nie jest tak że cały czas tak robi, jest kawałek że wszystko jest dobrze a wjadę w inny i przepuszcza zawsze dwie paczki na raz. Mam trochę wyciosane porcelanki przy igłach może one coś żle prowadzą sznurek.

 

KRISTOFOTn mógłbyś mi doradzić jak ustawić chwytacze sznurka i przytrzymywacze.

 

A tak na boku nie ma ktoś sprzedać instrukcji do new holland 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na Twoich zdjęciach widać, że sznurek z igieł nie jest łapany przez docisk sznurka (rys 85) mam nadzieję, że chodzi w czasie pracy aparatu i ma sprężynę cofający cały prosty mechanizm tarczek, ewentualnie podaję jak go ustawić .

 

Co do trzymacza sznurka to ma być tak jak na rysunku poniżej.

post-42053-0-81454200-1375691041_thumb.jpg

post-42053-0-70093400-1375691056_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forek    2

Dobra problem rozwiązany, po prostu palec jak się zamykał nie raz nie łapał dwóch sznurków tylko jeden i tak się robiło. A klapki sprawne może jedna była trochę wcześnie ustawiona ale nic to nie przeszkadzało. Dzięki KRISTOFORn za skany, miałem mniej więcej tak samo ustawione chwytacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariank1    2

ktoś sie orientuje jaki typ lancuchów jest w prasie NH 366 sa trzy rodzaje? albo mozecie podac jaki macie lancuchy w swich prasach NH moze motowane były te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ma ktos może katalog prasy nh 268 super hyliner potrzebuje dowiedziec się jaki jest numer katalogowy napinaczy łańcucha podbieracza. Wie ktos gdzie można dostac taki napinacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok 1200kg , ale nie na 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez CaseBizon
      Witam co może być przyczyną tego że na komputerze pokazuje że jest otwarta klapa Ale czasami jest dobrze? Przez to zaczyna wcześniej owijac siatka. Który czujnik jest za to odpowiedzialny? Drugim moim problemem jest to że prasa nie liczy wszystkich bel, dzieje się tak jakoś rok po kupnie. Kupiliśmy ja nowa.
    • Przez plati
      Witam.
      Generalnie mam taki problem, że elektrozawory w mojej prasie są już wyeksploatowane i dochodzi do ich zacinania czasem.
       
      Chciałbym dokupić takie elektrozawory, jednak nigdzie nie mogę znaleźć sklepu, czy zakładu hydraulicznego, który dopasuje mi te elektrozawory.
      Wrzucam zdjęcia poglądowe rozdzielacza i "elektrozaworu"(w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa).
      Na rozdzielaczu jest wybity nr i nazwa firmy COMATROL
       
      Jeśli ktoś się zna na takim czymś i chciałby się podzielić wiedzą, to byłbym bardzo wdzięczny.
       
      Pozdrawiam
       
       


    • Gość
      Przez Gość
      witam, ile w przybliżeniu kosztuje wystrojenie kombajnu new Holland do koszenia kukurydzy? heder, sita itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj