Skocz do zawartości

New Holland 648 Problem z siatką

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2013 - 19:49

New Holland 648 Problem z siatką Witam.
Niedawno zakupiłem prasę New Holland 648.Mój problem jest w owijaniu siatką ( sznurkiem nawet jeszcze nie próbowałem i nie będę) .Kiedy bela jest dobita sterownik podajnik przesuwa się do położenia, w którym chwyta siatkę, ale jej nie pobiera. Teraz kiedy wyjąłem po jednej sprężynie z każdej strony (te które znajdują się przy rolce siatki i służą do dociskania siatki, żeby się luźno nie rozwijała) to prasa pobiera siatkę za każdym razem i prawie wszystko jest Ok. Jest tylko jeden problem - siatka jest owijana zbyt wąsko.Kiedy widziałem na internecie zdjęcia bel robionych taką prasą to są one ładnie owinięte praktycznie do końca beli. U mnie po obu stronach jest nieowinięte jakieś 20 cm. Co można zrobić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 648 Problem z siatką Dzisiaj, 17:01
  •  

#2 Share kukiteam

kukiteam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 20:42

New Holland 648 Problem z siatką Może siatkę masz źle założoną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 20:58

New Holland 648 Problem z siatką Zalej odrdzewiaczem konce wałka z naspawanymi spiralnie prętami. On odpowiada za rozprowadzenie siatki na boki. No i z tymi sprężynami to musisz wyczaić co i jak bo jak są bardziej naciągnięte to też siatka lepiej rozchodzi. Materiał prasowany jeśli jest śliski to wtedy trzeba dać trochę więcej siatki zeby wygląd miała ta bela.

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Adam8550

Adam8550

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 24 czerwiec 2013 - 07:25

New Holland 648 Problem z siatką Witam
mam problem z owijaniem siatką w NH 644, a więc problem tkwi w. tym że po owinieciu beli siatką i obcięciu siatka nie pozostaje w aparacie tylko się wysówa spod tej blachy. Czym to może być spowodowane dodam że w hamulcu od siatki mam nie oryginalne sprężyny, trochę sztywniejsze.