Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrolka ciśnienia w MF 3635

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ralf3635

ralf3635

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2013 - 08:47

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Panowie mam problem z moim MF3635 zapaliła się kontrolka od ciśnienia oleju w przekładni [ta co normalnie zaświeca się gdy wciskamy pedał sprzęgła przed odpaleniem] swieci ona cały czas gdy traktor jest zgaszony, a gdy odpalimy traktor to ona zaczyna się lećutko palić a wraz z nia trzy kontrolki od grupy biegów C,D I zajac które równiez sie lećiutko palą i nie mam półbiegów. Dodam że przed odpaleniem ta kontrolka po wcisnieciu sprzęgła mrógnie , zapalą sie kontrolki z grupy biegów D i zajac normalnie. Co może być przyczynom tego .Dzieki za odp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Dzisiaj, 10:13
  •  

#2 Share kukiteam

kukiteam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 10:41

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Masz gdzieś zwarcie . Musisz poszukać pod deską rozdzielczą i pod licznikami .

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 11:00

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 może być zwarcie albo nieszczelność lub brak masy
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share Sc0bany

Sc0bany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 10:24

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Panowie rowniez taki problem mam tylko ze w3630. swieci sie kontrolka od oleju w skrzyni a olej przeciez jest. dodam ze czasami gdy chce wlaczyc przedni naped lub blokade albo zmienic na zolwia albo na odwrot to sie nie da...na nierownosciach jak ciagnikiem troche potrzesie to moze sie zalaczy...nie wiem co jest przyczyna...sprawdzalem prady i wszystko ok jest a usterka moze i mala ale dokuczliwa...prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 19:41

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Panowie ja mam identyczny problem jak kolega Sc0bany w mf 3080 tylko u mnie w nijaki sposób nie mogę zmienić biegów z żółwia na zająca, wyłączyć przedniego napędu po po dpaleniu i włączyć blokady... miał ktoś może jeszcze takie problemy lub wie co może być za przyczyna?

#6 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 20:51

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 problem z komputerem od skrzyni pod kabiną , brak zasilania lub masy , uszkodzony bezpiecznik przy akumulatorze

#7 Share galoni

galoni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 07 wrzesień 2013 - 17:30

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Ja miałem podobny problem i okazał sie uszkodzony komp. Ale na pomoc przybył mi Agroelektronix ( jeszcze raz _ thx_ ) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:17

Kontrolka ciśnienia w MF 3635 Nareszcie rozwiązałem problem, sek tkwił w uszkodzonym czujniku ciśnienia oleju w skrzyni. dzięki wszystkim za podpowiedzi