Polecane posty

ralf3635    72

Panowie mam problem z moim MF3635 zapaliła się kontrolka od ciśnienia oleju w przekładni [ta co normalnie zaświeca się gdy wciskamy pedał sprzęgła przed odpaleniem] swieci ona cały czas gdy traktor jest zgaszony, a gdy odpalimy traktor to ona zaczyna się lećutko palić a wraz z nia trzy kontrolki od grupy biegów C,D I zajac które równiez sie lećiutko palą i nie mam półbiegów. Dodam że przed odpaleniem ta kontrolka po wcisnieciu sprzęgła mrógnie , zapalą sie kontrolki z grupy biegów D i zajac normalnie. Co może być przyczynom tego .Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

może być zwarcie albo nieszczelność lub brak masy


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc0bany    0

Panowie rowniez taki problem mam tylko ze w3630. swieci sie kontrolka od oleju w skrzyni a olej przeciez jest. dodam ze czasami gdy chce wlaczyc przedni naped lub blokade albo zmienic na zolwia albo na odwrot to sie nie da...na nierownosciach jak ciagnikiem troche potrzesie to moze sie zalaczy...nie wiem co jest przyczyna...sprawdzalem prady i wszystko ok jest a usterka moze i mala ale dokuczliwa...prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek2501    0

Panowie ja mam identyczny problem jak kolega Sc0bany w mf 3080 tylko u mnie w nijaki sposób nie mogę zmienić biegów z żółwia na zająca, wyłączyć przedniego napędu po po dpaleniu i włączyć blokady... miał ktoś może jeszcze takie problemy lub wie co może być za przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

Ja miałem podobny problem i okazał sie uszkodzony komp. Ale na pomoc przybył mi Agroelektronix ( jeszcze raz _ thx_ ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek2501    0

Nareszcie rozwiązałem problem, sek tkwił w uszkodzonym czujniku ciśnienia oleju w skrzyni. dzięki wszystkim za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Scappy
      Witam. Po założeniu nowego cylindra,tloka z pierścieniami,korbowodu oraz głowicy jest bardzo niskie ciśnienie w układzie. Jest zbyt niskie aby przyczepa zaczęła hamować. Co może być nie tak ?
    • Przez kamil266
      mam problem z kontrolką w deutz Agrostar 6,38 miga i piszczy jakie mogą być przyczyny błędu/usterki?oraz brak kierunkowskazów ,proszę o pomoc .dołączam fotkę z problemową kontrolką

    • Przez Kobra66
      Witam. mam taki problem przy JD6320 lampka od przedniego napędu cały czas mruga nawet przy wciśnięciu hamulca. Natomiast przy załączaniu świeci się tak jak powinno być, co może być przyczyną takiego mrugania?
    • Przez Rogal05
      Koledzy pomóżcie w zlokalizowaniu czujnika ciśnienia oleju hydraulicznego w Renault Ares 626. Załącza się kontrolka podczas pracy. W niektórych przypadkach podczas zmiany biegów. Stan oleju OK, podnośnik normalnie pracuje, skrzynia przełącza itd. Chciałbym zacząć od wymiany czujnika ale porównując to co ja uważam za czujnik ciśnienia w skrzyni z tym co jest do kupienia jako czujnik pasujący do tego modelu to głupieje gdzie on jest.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj