Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Dominator 150 - Kontrolka STOP nie gaśnie

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mareczek15

Mareczek15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 czerwiec 2013 - 15:19

Claas Dominator 150 - Kontrolka STOP nie gaśnie Witam. Potrzebuję porady dotyczącej kombajnu Claas Dominator 150 Hydro Drive. Problem polega na tym, że przy po zapaleniu kombajnu normalnie gaśnie kontrolka świec żarowych na konsoli, natomiast kontrolka błędu STOP, znajdująca się pod nią, nie gaśnie i pali się cały czas. Serwisant z Classa wykluczył problem z ciśnieniem w silniku, nie mógł niestety odczytać błędu przez brak odpowiedniego oprogramowania do silnika Caterpillar 3056E. Mechanicznie wszystko jest sprawne. Prawdopodobnie jest to problem z którym z czujników, jednak pewności nie mam. Podobno w Dominatorach 150 czujniki czasami wariują i przez to pokazują błąd. Czy ktoś w ogóle wie gdzie one się znajdują? Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, może podzieli się doświadczeniem? Z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Dominator 150 - Kontrolka STOP nie gaśnie Dzisiaj, 21:25
  •  

#2 Share staslas

staslas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 10:25

Claas Dominator 150 - Kontrolka STOP nie gaśnie Witam,
czy udało się rozwiązać problem z kontrolką STOP ??? ponieważ mam również ten sam problem, wszystko jest ok a kontrolka STOP ciągle się świeci proszę o pomoc
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share andsta

andsta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 16:11

Claas Dominator 150 - Kontrolka STOP nie gaśnie Witam, u mnie również pojawił się ten problem z kontrolką stop czy już coś wiecie na ten temat? Proszę pilnie o odpowiedż
Pozdrawiam