Zaloguj się, aby obserwować  
aro1975

dominator 88s problem z przyspiszaczem jazdy

Polecane posty

aro1975    324

witam,

mam problem z przyspiszaczem, kombajn po przyspieszeniu samoczynnie zwalnia, co może być tego przyczyną? dodam iż sprawdzony był rozdzielacz i siłownik - obydwa są w porządku i trzymają ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Claas 88 czyli masz już elektrohydrauliczne rozdzielacze? czy mechaniczne?

a widać że siłownik się cofa?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

rozdzielacze mechaniczne, tak siłownik się cofa, a tarcze wracają do wyjściowej pozycji, wycieków nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy07    2

Wydaje mi się że jest tam coś takiego że jak wciśniesz sprzęgło to wariator zmienia położenie na najwolniejsze, może to tam jest przyczyna, może coś jest źle ustawione i cały czas zmniejsza prędkość.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASPER    0

Witam.w moim claasie było to samo,pod podestem jest zawór połączony z pedałem sprzęgła.Wymieniłem GRZYBEK na nowy

iwszystko jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek23    12

Dźwignię rozdzielacza puszczasz swobodnie czy powoli przesuwasz nie pozwalając jej bezwładnie przesunąć się do przodu?

U mnie też zwalniała, ale to wina złego wyregulowani dźwigni, która miała tendencję do samoczynnego przesuwania do przodu.


_____________________________________________


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

sprawdzę dzisiaj regulację dzwigni, jak silnik pracuje to widać jak pas powoli się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu
    • Przez jaculek13
      Witam. Panowie czy ktoś walczył z wyskakującym pierwszym biegiem w dominatorze 88s, pewnie bez wyciągania skrzyni biegów się nie obędzie. 
    • Przez kondzio13k
      Witam przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy i chciałbym porady czy ten kombajn wydoła z przystawką 6 rzędową podaną w linku. 
      Z tego co wynalazłem w internecie i po numerach silnika to mam 170km.  
      https://www.olx.pl/oferta/przystawka-heder-do-kukurydzy-geringhoff-pc-6-rzedow-doinwestowana-CID757-IDxeHvi.html#39f7f1184a
    • Przez GoodRamQ
      Witam, problem polega na tym że półbiegi podczas jazdy się nie zmieniają [nawet kontrolki nie przeskakują] ale jak się zatrzymam to zmieniają.
      Może się czujnik uszkodził jakiś tylko nawet nie wiem od którego zacząć sprawdzać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj