Skocz do zawartości

Zdjęcie

laptop czy komputer stacionarny

56 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 15:34

laptop czy komputer stacionarny kupiłem już stacionarny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
laptop czy komputer stacionarny Dzisiaj, 17:29
  •  

#22 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 00:01

kupiłem już stacionarny.

Dziwny temat, na prawdę, bardzo... ;) :P

Wielce piszesz, "doradźcie mi" (pomijam już ten błąd twój), a w temacie nic nie napisałeś, dużo osób pytało Cię o coś, a ty nic...więc po co zakładałeś temat, jak już wszystko miałeś wcześniej ustalone...gdyby tak nie było, to byś pisał w tym temacie, pytał się innych, odpowiadał na pytania itd... :D B)

#23 Share zetortoja

zetortoja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się rolnictwem, koszykówką, lubie posiedzieć przy kompie.

Napisany 13 styczeń 2008 - 22:27

laptop czy komputer stacionarny I dobrze zrobiłeś. Mój znajomy pracuje w firmie gdzie wysyłają komputery do naprawy, to on mi powiedział iż laptopy dużo częściej się psują niż komp stacjonarny. I jeszcze trzeba dodać iż naprawa takiego laptopa jest dużo wyższa niż naprawa stacjornago. Myślę że dobrze wybrałeś.

#24 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 22:16

laptop czy komputer stacionarny zależy jakiej firmy, ja mam starego compaq z 2002 roku i jedynie dysk ma pare bad sectorów po upadku i dalej ustrojstwo działa :rolleyes:

#25 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 08 sierpień 2009 - 20:16

laptop czy komputer stacionarny Stacjonarne są najlepsze bo są najefektywniejsze. Ja bym się na lapku zamordował. Bo do szkoły musze nawet robić w Photoshopie CS3 a to ma wymagania.

SIECI, SERWERY, MONITORING, SPRZĘT IT I AUTOMATYKA :)

#26 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 21:18

laptop czy komputer stacionarny No już nie przesadzajmy, że photoshop jest taki zasobożerny ;[ na lapku też można spokojnie dać sobie radę :o

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#27 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 13 wrzesień 2009 - 13:40

laptop czy komputer stacionarny stacjonarka:
- potrzebuje swego biurka
- łatwość napraw i szybki czas naprawy (prawie każdą rzecz może naprawić użytkownik)
- ciężko go wynieść (np podczas nalotu na pirackie oprogramowanie)

lapik
- łatwo można go stracić jak się zostawi w samochodzie i ogólnie - łatwiej można go stracić (i wszystkie dane z paru lat idą w #$)(@#
- mobilność
- przeprowadzenie napraw jest trudniejsze w warunkach domowych jesli jest możliwe

Pod względem wydajności - myślę że lapik może konkurować ze stacjonarką poza zastosowaniami profesjonalnymi których i tak żaden z nas nie wykonuje. Sorki ale nie widziałem jeszcze kogoś kto nie mógłby photoshopa zastąpić czymś prostszym i efektywniejszym.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#28 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 04 marzec 2010 - 13:54

laptop czy komputer stacionarny Ja sam od 4 lat jestem tylko przy laptopach i jestem zadowolony. Zależy od tego czy jesteś typem majsterkowicza, podpinasz dysku, wymieniasz karty dźwiękowe, graficzne, płyty główne itp. jeśli lubisz rozbierać i grzebać przy sprzęcie to polecam PC, natomiast jeśli tego nie robisz tylko grasz, filmy, programy wszystko prócz rozbierania to doradzam laptop. Wszędzie go zabierzesz, bateria 2godz wytrzyma przy filmie, pisaniu, programie jakimś, również do gier jest dobry, wystraczy z lepszą płytką główną, karte grafiki i procek kupić i grasz jak inni na PC,

#29 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 04 marzec 2010 - 18:45

laptop czy komputer stacionarny hmm no wiec tak, wszystko zalezy do czego sie kompa uzywa i gdzie, ja np musze laptopa miec, stacjonarne z podobnymi parametrami sa tansze niz laptopy...jesli laptop to polecam dell ,sam posiadam 2,5 roku i korbi ..odpukac . Co do photoshopa to bez przesady... a co do faktur i NORMALNEGO UZYTKU typu film, internet, muzyka,office etc. to za1500 delle lenovo asusy... na Allegro chodza...jak tym nie bedzie sie rzucac to kazdy bedzie chodzil, a system to xp pojdzie z kazdym programem nawet nie popularnym a vista lub Win7 nie z kazdym, pisze dlatego bo mialem takie przypadki, to tylko taka moja opinia

>>>>>> 

#30 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 05 marzec 2010 - 18:49

laptop czy komputer stacionarny Ja posiadam stacionarny i laptopa.Polecam laptopa a zwłaszcza Toshibe sprzęt konkretny.Laptop ma to do siebie że jest poręczny możesz się położyć laptopa na brzuch i śmiagać na Agrofoto. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share emillo1212

emillo1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 05 marzec 2010 - 18:53

laptop czy komputer stacionarny Polecam laptopa, ponieważ można go wszędzie ze sobą zabrać, a komputer stacjonarny tylko stoi na biurku.... Jeśli będzie Ci potrzebne gdzieś w nietypowym miejscu skorzystać np. z internetu to wyjmujesz i korzystasz ;)
Deutz is Power!

#32 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 05 marzec 2010 - 21:51

laptop czy komputer stacionarny Ja mam stacjonarny i laptopa od niedawna, oczywiście potwierdze słowa poprzedników,na laptopie jest duzo wygodniej ;)
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#33 Share Kris5

Kris5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Sport, Rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2011 - 16:22

laptop czy komputer stacionarny witam Panowie i Panie jest dużó tych tematów o laptopach ale zapytam tutaj co myślicie o tym laptopie opłaca się czy nie bardzo http://allegro.pl/la...2013662944.html

#34 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 18:29

laptop czy komputer stacionarny Tu poczytaj
http://forum.pclab.p...X200-Czy-warto/

#35 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 28 grudzień 2011 - 21:47

laptop czy komputer stacionarny Ja mam od 2 miesięcy laptopa i nie narzekam,wcześniej miałem zwykłego kompa

#36 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 04 styczeń 2012 - 16:46

laptop czy komputer stacionarny Ja też polecam Laptopa mam od 5 lat i nie narzekam wygodniejszy od Stacjonarnego.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#37 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 04 styczeń 2012 - 17:52

laptop czy komputer stacionarny Także polecam lapka, mamy 2 Toshiby (A300 24z i chyba c650) do tego router i bajeczka. :D Nieraz przydał się koło warsztatu, jest coraz więcej instrukcji, katalogów części itd. w wersji PDF czy innych.
KPK - Ochrona

#38 Share MultiApollo19

MultiApollo19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 październik 2013 - 19:54

Chce kupić laptopa do 2500 zł,ma on służyć tylko i wyłącznie do wystawiania faktur oraz do programu OBORA i nie wiem którą firme wybrać. Napewno najlepsze laptopy produkuje Toshiba ale wiadomo że za jakość trzeba płacić,myślałem raczej o HP. Jakie laptopy wy polecacie?? Czy ktoś z was ma już najnowszą wrsje Microsoftu-VISTA-jak się na nim pracuje i jak bardzo różni się od XP??

Asus to nalepsze rowiązanie dobry do mini gierek jak sie nudzi i zwykłych też vista to szajs kup se 7 a nie viste hp sie szybko psują xp też jest dobre tak sie zdecyduj 7 czy xp Toshiba jest do gier a asus jest do tego i tego ja posiadam asus ekran 17,5 cala

Nie sądzisz że przez 5 pięć lat już zdążył rozwiązać swój problem?

Edytowany przez razor275, 12 październik 2013 - 07:51.

#39 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 październik 2013 - 16:07

laptop czy komputer stacionarny Z laptopem bardziej mobilnie, nawet w stodole poserfujesz hahah tylko trzeba kupić dobrej marki, promocje do 2 tys to tylko do gwarancji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 11 październik 2013 - 22:24

laptop czy komputer stacionarny laptop B)
Mam w domu stacjonarny i laptop. Stacjonarny zbiera kurz, a laptop do auta i w drogę !!!

Dodaj odpowiedź