Zaloguj się, aby obserwować  
lepo

John Deere 572-Obsługa sterownika

Polecane posty

lepo    0

Witam

 

Mam takie dwa pytania:

1) co może być przyczyną że po uzbieraniu danej masy taka jak jest ustawiona, prasa nie chcę automatycznie wiązać, tylko trzeba wcisnąć przycisk start

2) jak już jest bela związana sterownik daje sygnał że można opróżnić bele i kontrolka cały czas miga, a ona powinna tylko parę sekund mrugać.

 

Dodam że wiązana jest sznurkiem i sterownik to ELC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

sprawdź na początek styczniki przy siatce bo może być źle wyregulowany, połączenia na przewodach. u mnie jak kupiłem były niektóre źle wyregulowane a jeden był tak zabrudzony że nie działał w ogóle dopiero jego czyszczenie i regulacja dały pożądany efekt. możesz mieć też wybrany jakiś program ustawiony z 5 dostępnych na strerowniku. jak masz książkę obsługi to tam te programy są opisane ale to najmniej prawdopodobne. a kontrolka będzie migać dopóki beli nie wyrzucisz z komory u mnie w 582 tak jest


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a kod błędu jakiś się wyświetla ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savas    3

A w elc nie jest tak ze wyświetla ci sekwencje błędów przez migniecia lampki??? Miałem kiedys 623 na testach i wydaje mi sie ze tak jest. W książce jest na pewno napisane, jak nie masz swojej to albo zadzwoń do najbliższego jd ale najpierw popros kogoś z forum niech popatrzy w swoich książkach pare osób ma chyba 623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

Witam

 

Mam takie dwa pytania:

1) co może być przyczyną że po uzbieraniu danej masy taka jak jest ustawiona, prasa nie chcę automatycznie wiązać, tylko trzeba wcisnąć przycisk start

2) jak już jest bela związana sterownik daje sygnał że można opróżnić bele i kontrolka cały czas miga, a ona powinna tylko parę sekund mrugać.

 

Dodam że wiązana jest sznurkiem i sterownik to ELC

na pierwsze pytanie...nie wystarczy tylko kliknąć auto i sama zaczyna obwiązywanie za każdym razem gdy bela osiągnie żądany rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Przez plati
      Witam.
      Generalnie mam taki problem, że elektrozawory w mojej prasie są już wyeksploatowane i dochodzi do ich zacinania czasem.
       
      Chciałbym dokupić takie elektrozawory, jednak nigdzie nie mogę znaleźć sklepu, czy zakładu hydraulicznego, który dopasuje mi te elektrozawory.
      Wrzucam zdjęcia poglądowe rozdzielacza i "elektrozaworu"(w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa).
      Na rozdzielaczu jest wybity nr i nazwa firmy COMATROL
       
      Jeśli ktoś się zna na takim czymś i chciałby się podzielić wiedzą, to byłbym bardzo wdzięczny.
       
      Pozdrawiam
       
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj