Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Stodoła
mrjacoobek    48

Witam posiadam drewnianą stodołę i chciałbym pokryć ją całą blachą trapezową (około 270m kwadratowych) Stodoła ma służyć jako garaż dla maszyn. Moje pytanie brzmi ile by to kosztowało? Czy to w ogóle opłacalne?

Proszę o wyrozumiałość

Dziękuje!:)

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrjacoobek    48

Opłaca się tak pokryć stodołę?

 

Ma ktoś taką stodołę? Numer do firmy która takie coś by mi zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Wystarczy pojechać do najbliższego składu, punktu, sklepu jak zwał tak zwał gdzie sprzedaja blachę to oni ci tam wszystko wyliczą lub mają swoich dekarzy który wszystko po przyjeździe na miejsce wyliczy. Wystarczy następnie porównać u Konkurecncji i wybrać lepszą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

chciałbym odświeżyć temat, licząc na kilka rzeczowych odpowiedzi :)

Otóż przymierzam się do odnowienia drewnianej stodoły, tzn ściany z desek, słupy murowane. Chciałbym to zrobić po jak najniższych kosztach, konstrukcja nie będzie zmieniana mimo mniejszej wygody (ok 7m szerokość wewnątrz, długość 30m). Ze zmianą okrycia nie ma problemu, mam kolegę co dachy robił to wspólnymi siłami może powoli uda się to zrobić. Chodzi mi o umiejscowienie bram, w tej chwili mam dwie bramy przejazdowe na szerokość 3,5m.. Myślałem o zrobieniu jednej bramy wzdłuż stodoły żeby dało się wjechać, i poszerzeniu jednej bocznej - wymiary obu do 5m.. Chciałbym aby w miarę wygodnie w razie czego wysypać na szybko tam kilka przyczep rzepaku, czy też pszenicy, ale również magazynować przez zimę sprzęt, a przy obecnym układzie bram to muszę się nieźle nagimnastykować ciągnikiem, żeby wszystko powpychać..

Ktoś posiada coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez majkiel929
      Witam !!
      jak widze wiele tematów jest o tym jak przerabiać stodołe na obore itd. jednak nie znalazłem tego czego szukałem. Stąd też moje pytanie czy opłaca się rozbórka starej drewnianej stodoły o wym. 60x20x11 i postawienie na tym nowej obory dla bydła mlecznego ? I czy przy przebudowie potrzebne jest tylko zaświadczenie o przebudowie czy zupełnie nowy projekt budowy ? Pzdr !!
    • Przez nightmare
      chciałbym przesunąć drewniana stodole 2 metry w bok, problem z tym ze podwaliny sa zgnite, reszta zrowa, wymiary 6.5m x 7m dlugosc. nie chce jej rozbierać i skladac od nowa gdyż blacha nie nada się do powtornego nakrycia. macie jakiś pomysl jak ja przesunąć w calosci?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj