Zaloguj się, aby obserwować  
woxniu

Montaż "koguta" na CASE JXU 105

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
woxniu    0

Witam, jestem właścicielem ciągnika CASE JXU 105 i mam problem dotyczącym "koguta" gdyż fabrycznie w tym modelu na dachu jest metalowa podstawa pod koguta, aczkolwiek mam pytanie jak mógłbym go zamontować na jakimś uchwycie, rurce, ponieważ z dachu on po prostu spada zbyt często.

 

Prosiłbym o jakieś wskazówki, dzieki z góry.

Pozdrawiam WOźniu :)

Edytowano przez woxniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Patrzyłem teraz i też mam blaszkę do dachu przykręconą na dwie śrubki M6. Ale nigdy nie było z nim problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

To nie case, ale w nh przeniosłem koguta z przodu na bok. Może coś pomoże. Jak chcesz to wrzucę.

Edytowano przez bartek88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawlaki
      Witam ,pomóżcie mi podłączyć koguta do mf6140 . Przy dachu jest kabel zasilający który trzeba podłączyć do koguta , ale nie wiem gdzie on później idzie czy do bezpieczników czy do wyłącznika i którego , bo przy kierownicy mam trzy zaślepione i dwa pod dachem też zaślepione czyli też wolne . Proszę o pomoc w podłączeniu
    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam posiadam Zetora 8011 Turbo i mam takie pytanie, czy dało by się założyć do niego koguta?
      Z tego co wiem to widziałem już kilka podobnych sprzętów z kogutami.
      Mój zetorek często jeździ z opryskiwaczem itd, często wieczorami..
      Chciałbym żeby był bardziej widoczny oraz nie stwarzał zagrożenia.
      Może ktoś już montował koguta w podobnym traktorze..
      Prosiłbym o pomoc, a mianowicie jak to zrobić?
      Co z włącznikiem, gdzie najlepiej kupić i czy warto tzn czy długo wytrzyma
      Tak wygląda
    • Przez Danielson21
      Witam. Wpadłem na pomysł aby podpiąć drugiego koguta. I problem jest taki żeby nie rozkręcać całej kabiny to podłączyłem się pod pierwszy kogut (kable wychodzące z kabiny do uchwytu ). I gdy łączę się z drugim kogutem  pali bezpiecznik 5A. Ponieważ fabrycznie traktor ma rozdzielenie na dwa bezpieczniki ale chciałem pokombinować i na próbę wstawiłem bezpiecznik 7.5A i wszystko ładnie śmiga i chciałbym się zapytać czy nie dojdzie do spalenia kabli w instalacji ? Albo innych komplikacji.
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam kilka pytań co do mojego ciągnika
      1. Gdzie mogę kupić zamki i nowe klamki
      2. Jakie siedzenie będzie do niego pasować
      3. Jak podłączyć obrotomierz żeby działał
      4. Jak zrobić gaszenie silnika 
      5. Ktoś może wie jak podłączyć koguta, wycieraczki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj